Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes CLK w209 - Nie wiem jak pomieścić muzykę, potrzebna burza mózgów

mlonas 18 Gru 2016 04:00 537 6
  • #1 18 Gru 2016 04:00
    mlonas
    Poziom 3  

Witam.
    Trzy dni temu zmieniłem auto właśnie na Mercedesa CLK w209. Problem jest taki, że słucham ponad 300 utworów. Wcześniej nie było to problemem, bo miałem radio z gniazdem usb. W aktualnym nie było nawet ori gniazda. Mam zmieniarkę płyt 6CD. Zabrakło mi 3 slotów żeby zmieścić się z całą muzyką, a i tak starałem się wywalić jak najwięcej żeby 4 nie zapełniać. Mam niby AUX, ale to mija się z celem, bo musiałbym z urządzenia zewnętrznego sterować muzyką, w dodatku ładować je co jakiś czas - telefon odpada. Czy jest jakiś sposób żeby odczytała płytę DVD? Jakaś zmiana formatu czy coś? Albo w jakiś cudowny sposób skompresować utwory żeby zamiast na 9 płytach zmieścić się na 6? Zastanawiałem się też nad zmianą zmieniarki. Zakup czytającej DVD, ale nie wiem czy z radio będzie współgrać. Jest to stary command (nie taki jak w s klasie). Kolejny pomysł już bardzo kosztowny to radio z androidem. Mają sloty sd i takie wyjście by mi najbardziej pasowało, ale to zabawa na 2 tys+. Transmiter też odpada. Słyszałem jak gra z tego sprzętu i nie zastanawiam się nawet nad tym. Jakieś dodatkowe pomysły?

0 6
  • #2 18 Gru 2016 13:02
    m2c
    Poziom 17  

Hmm to może ręcznie wyjmować jedną płytę z radia i wsadzać następną? ;)

0
  • #3 18 Gru 2016 13:05
    mlonas
    Poziom 3  

Samo radio nie czyta płyt audio. Zmieniarkę mam w schowku i żeby wymienić płytę muszę całą kasetę wyciągnąć. Mało wygodne

0
  • #4 18 Gru 2016 15:06
    2850193
    Użytkownik usunął konto  
  • #5 22 Gru 2016 08:01
    SZYMON BYDGOSZCZ
    Poziom 35  

zilnik napisał:
    Poszukaj sobie emulatora zmieniarki, na karty SD czy USB.

mlonas napisał:
    Jest to stary command

Pokaż mi taki emulator.

mlonas napisał:
    Samo radio nie czyta płyt audio.

A powinno.

0