Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

keurig 2.0 - Ekspres ciśnieniowy z USA, nieprawidłowa praca pompy.

nioop 19 Gru 2016 01:27 441 1
 • #1 19 Gru 2016 01:27
  nioop

  Specjalista AGD

  Witam..


  Spotkał się ktoś już z ekspresem keurig 2.0 ?

  Ekspres widzi kapsułki, prawidłowo podgrzewa boiler, jednak w momencie wybrania funkcji kawy silnik pompy robi dwa-trzy obroty i kilku sekundową przerwę. Ponawia kilkukrotny obrót i ukazuje się komunikat o gotowej kawie. Jednak tak krótka praca pompy powoduje ze z głowicy wylatuje raptem kilka kropel.

  Sprzęt ma kilka nietypowych rozwiązań, których nie znam a prezentuje poniżej, może ktoś mi coś podpowie, bo też nie mogę znaleść żadnej dokumentacji technicznej.

  Czy istnieje coś takiego jak reset urządzenia ?

  Sprzęt jest zasilany autotransformatorem dokupionym w Polsce.
  Nie wiem czy to może mieć wpływ jakikolwiek, ale w stanach jak wiadomo mamy 50Hz a zasilanie odbywa się zwykłym okrągłym transformatorem. Ekspres jest dosyć zaawansowany elektronicznie, może zmiana częstotliwości tak na niego wpłyneła ?

  keurig 2.0 - Ekspres ciśnieniowy z USA, nieprawidłowa praca pompy. keurig 2.0 - Ekspres ciśnieniowy z USA, nieprawidłowa praca pompy. keurig 2.0 - Ekspres ciśnieniowy z USA, nieprawidłowa praca pompy. keurig 2.0 - Ekspres ciśnieniowy z USA, nieprawidłowa praca pompy. keurig 2.0 - Ekspres ciśnieniowy z USA, nieprawidłowa praca pompy.

  0 1
 • #2 19 Gru 2016 03:05
  7hebill
  Poziom 10  

  Na stronie producenta znalazłem jedynie informacje że często zapycha sie "dysza" "iglica wyjsciowa?" jesli jest to nowy sprzęt to pewnie wyklucza to typową usterkę ;( a własnie bo znalazłem to pod hasłem "...nie robi pełnych kubków" lub "... przerywa pracę".

  0