Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zakup radia 2din czy warto?

19 Gru 2016 15:10 10098 4
  • Poziom 2  
    Witam, chcę kupić radio 2DIN. Ostatnio moją uwagę zwrócił ten o to wynalazek firmy Vordon a (dokładnie model 869BT) :

(niestety nie mogę wkleić linku,bo za mało postów przepraszam)
    Nazwa na Allegro: RADIO SAMOCHODOWE HT 869BT 2DIN 7'' MP3 BT USB SD

Widzę że chiński sprzęt jednak zadziwiło mnie mnóstwo pozytywnych opinii na internecie (m.in Ceneo)
    Zależy mi na głównie na słuchaniu muzyki w dobrej jakości, korzystając z karty sd lub pendriva
    Czy warto kupić ten sprzęt? Co o nim myślicie? Może ktoś ma te radio i się wypowie o jego wadach i zaletach?
    Jeśli odradzacie zakupu to możecie mi polecić inne niedrogie radio byłbym wdzięczny ;)

Pozdrawiam
  • Moderator CarAudio
    Dużo pozytywnych, bo negatywne znikają w czeluściach internetu. Nie kombinuj, tylko kup markowy sprzęt.
  • Poziom 2  
    Rozumiem, w takim razie jakie radio w podobnym budżecie mogę kupić?
    Oglądałem radia Pionner modele MVH-AV są dobre? czy są jakieś lepsze
  • Poziom 43  
    Z kwotą 500zł nie poszalejesz ale jakąś markową stację powinieneś upolować (używkę) Np JVC KW AVX800-fajny 7" z USB ale niewygodny do obsługi w aucie, ogólnie wszystkie stacje AV 2din są niewygodne w obsłudze jeśli chodzi o pliki video.
  • Poziom 7  
    Witam, wczoraj oglądałem radio Vordon HT-869V2 chciałem je zamontować ale okazuje się że ma niewymiarowy panel , jest on znacznie większy niż wszystkie radyjka np. JVC czy Pioneer. Ramki nie można przyszlifować , podlaczaliśmy je do instalacji żeby zobaczyć jak działa , wyglądało bardzo fajnie. Po kilku minutach zauważyłem że nie wyszukuje stacji radiowych, w tym samym miejscu pod garażem stare radio JVC odbiera FM bez problemu a ten Vordon złapał 3 stację i RMF który jest bardzo mocny trzeszczał dosyć uciążliwie. Problem także występował z GPS sygnał raz był raz nie, ale GPS muszę sprawdzić w czasie jazdy,ogólnie sam jestem ciekawy jak to radio się zachowuje.