Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Rejestrator Xblitz NAVIIGPS?

Toporek98 19 Dec 2016 17:45 3255 5
    Toporek98
    Level 11  
    Witam chce kupić rejestrator jazdy na prezent. Byłem w sklepie i polecano mi Xblitza NAVIIGPS. Ale chciałbym się jeszcze dowiedzieć coś od osób które takie kamerki używają, na co zwrócić szczególną uwagę i co myślicie o tym sprzęcie i macie jakieś opinie?
    Adamorod
    Level 9  
    Moim zdaniem kamerka bardzo fajna, ogólnie jeśli chodzi o filmiki to są dobrej jakości. Oprócz GPS moim zdaniem fajną opcją jest ostrzeżenie o zmęczeniu kierowcy, przypominajka taka haha:D Ja bym się nie zastanawiał:P
    Toporek98
    Level 11  
    Z tego co mi mówił to nagrywa w rozdzielczości 1920×1080, więc jak na taką kamerkę to chyba bardzo dobry wynik. Pytam o nią ponieważ nie znalazłem na yt filmików nagrywanych nią. Wizualnie jest fajna i ma spore przyciski ale nie włączałem jej i nie wiem jakie mam menu. Adamorod a Ty jej używasz ? ma w miarę przejrzyste menu ? nie chciałbym kamerki w której muszę podczas podróży głowić się jak mam coś wyłączyć albo włączyć.
    Adamorod
    Level 9  
    Tak, używam jej na co dzień, głównie na dłuższych trasach ale zdarza się i po mieście, wiadomo. Jeśli chodzi o menu to jest proste w obsłudze, nawet dla ludzi, którzy nie mieli wcześniej z tym styczności, intuicyjne. Tak, jak pisałem obraz bez zarzutu....
    Toporek98
    Level 11  
    Dzięki wielkie za odpowiedź. Kamerka już mi służy w aucie
    arekwij
    Level 15  
    Toporek98 wrote:
    Z tego co mi mówił to nagrywa w rozdzielczości 1920×1080, więc jak na taką kamerkę to chyba bardzo dobry wynik. Pytam o nią ponieważ nie znalazłem na yt filmików nagrywanych nią

Już pojawiły się pierwsze testy https://www.youtube.com/watch?v=EzHiWioAtCA&t=2s z filmikami. Moim zdaniem wypada całkiem nieźle, jeśli chodzi o jakość filmów. Dobrym patentem są też diody IR. Sprawdziły mi się przy Xblitz Night