Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor do 2000 zł z 2016 roku

KamilPajakTS 19 Gru 2016 23:48 810 9
  • #1 19 Gru 2016 23:48
    KamilPajakTS
    Poziom 7  

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor - około 18 m2
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora - od 1,5 m do 2,5 m
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem - 2-3 osób
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - na wprost lub pod nie dużym kątem
    5. Telewizor ma stać czy ma wisieć - stać
    6. Jak słońce świeci w pokoju - świeci na telewizor gdzieś między godziną 9:00 a 10:30
    7. Jaki masz obecnie telewizor - samsung le40c650
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał - wifi, przeglądarka internetowa
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora - naziemna telewizja cyfrowa
    10 .Jakie urządzenia - może dekoder, antena do naziemnej telewizji cyfrowej
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor - od 2 do 4
    12. Czy zdarza się że przez kilka godzin oglądasz tylko jeden program - najwyżej 2 godziny
    13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej - filmowe, sportowe
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie - jeśli telewizor będzie się do tego nadawał to tak
    15. Czy zamierzasz grać w gry - tylko na PS lub XBOX
    16. Preferencje co do marki - Sony, Samsung, Philips, Panasonic
    17. Preferencje co do wielkości - 40-43
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach - brak sugestii
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień - wieczorami
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup - 1900 zł
    21. Jak często wymieniasz telewizory w domu - do póki działa i nic się z nim nie dzieje
    22. Czy korzystasz często z aplikacji internetowych - jedynie z youtube i może z jakiś innych ale to bardzo rzadko

Zależ mi na tym by kupić telewizor w elektro markecie nie na internecie. Czyli raczej powinien być on z tego roku, iż mało już jest telewizorów zeszłorocznych w marketach jedynie z wystawy, a takiego bym nie chciał.
    Po przeglądnięciu internetu zainteresowało mnie kilka modeli telewizorów z tego roku są to takie jak:

Najbardziej mnie interesują te dwa samsungi. Tylko cały czas nurtuje mnie różnicy ceny, mają takie same opcje tylko jeden jest nowszy.
    1. Samsung UE40K5572SU - 1900 zł
    2. Samsung UE40K5600 - 1748 zł
    3. Philips 43PFS5301 - 1690 zł
    4. Sony KDL-40WD650BAEP - 1948 zł (dołożę jak warto w porównaniu do reszty)
    5. Może macie inne propozycje?

• Pomocny post
    #2 20 Gru 2016 21:01
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant
  • #3 21 Gru 2016 17:43
    KamilPajakTS
    Poziom 7  

Dzięki za odpowiedź jadę w piątek oglądać tego philipsa i myślę że go raczej kupię :D

• #4 22 Gru 2016 20:01
    Mariano11
    Poziom 26  

Daj znać jutro jak z tym Philipsem. Jakąś fajną promocję wychaczyłeś?

• #6 23 Gru 2016 17:43
    KamilPajakTS
    Poziom 7  

Byłem dzisiaj oglądać tego Philipsa. W sklepie oglądając go zauważyłem dwie rzeczy które przykuły moją uwagę pierwsza to że ma ciemniejszy obraz w porównaniu do innych marek a druga to słabo prezentująca się plastikowa osłona podstawy telewizora. Ale stwierdzając że z tym obrazem to kwestia regulacji ustawień kupiłem go za 1700 zł. Zabieram się do testowania jak dzisiaj będę jeszcze miał czas i siły napiszę jeszcze parę słów o nim. A co do kalibracji może bym zrobił tylko w mojej okolicy nikt jej raczej nie robi, a żeby gdzieś dalej jechać to nie wiem czy jest sens bo koszt robią swoje.

• #8 27 Gru 2016 17:12
    Mariano11
    Poziom 26  

No i jak z tym Philipsem, o którym pisałeś :)?

• #9 27 Gru 2016 21:47
    KamilPajakTS
    Poziom 7  

Telewizor za takie pieniądze to powiem że jest zadowalający. W domu wziąłem się za jego regulacje i tu moje pierwsze zaskoczenie co do ustawień obrazu jest bardzo duża możliwość regulacji. Jak narazie mam telewizję cyfrową naziemną więc z obrazem nie szału ale jest przyzwoity. Dźwięk wydobywający się z głośników jest wyraźny i głośny. Aplikacje chodzą płynie jeśli jest dobry zasięg z siecią bezprzewodową. Co do samej przeglądarki sprawdzałem czy jest ale jeszcze jej nie używałem, ale widzę że będzie mi tylko brakować opcji air mouse w pilocie. Jeszcze poznaje ten telewizor ale uważam że jest to dobry wybór do 2000 zł.

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson