Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hyundai LLF22806MP4CR szukam wsadu USB

Zdzichu 20 Gru 2016 19:49 1776 12
    Zdzichu
    Poziom 32  
    Szukam wsadu do tego odbiornika ale w wersji do wgrania przez USB.
    Main 17MB82-1a
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
    Zdzichu
    Poziom 32  
    Dziękuję za wsad ale nie udało się uruchomić telewizora. Dioda miga cały czas i telewizor nie uruchamia się. Znalazłem opis wgrywania softu przy starcie. Po wciśnięciu OK na pilocie i włożeniu wtyczki dioda po chwili zaczyna migać szybciej i zaczyna się transmisja z USB. Po około minucie transmisja kończy się ale telewizor nadal nie uruchamia się nadal miga dioda tyle że tak jak na początku czyli wolniej. Nie wiem czy to wina wsadu czy coś jest uszkodzone.
    elmo071
    Poziom 24  
    Spróbuj wgrać kolego wsad programatorem jak posiadasz.
    Zdzichu
    Poziom 32  
    Z U12 25Q64 nie ma problemu, ale nie mam czym zaprogramować U10 EN25H16, nie mam takiego w wykazie.
    Zdzichu
    Poziom 32  
    Mam te pliki tylko czym programować U10?
    coperfild
    Poziom 34  
    Najtańszy to programator CH341A i program w wersji 1.30
    Zdzichu
    Poziom 32  
    Mam taki programator ale oprogramowanie 1.17 i w nim nie ma go w wykazie. Gdzie pewną wersję? Próbowałem coś szukać w google ale to co znalazłem to nie jest to.
    Zdzichu
    Poziom 32  
    Dziękuje za program. Dzięki niemu udało się zaprogramować obie pamięci, niestety telewizor nadal nie działa. Miga tylko dioda.
    ciesla
    Poziom 24  
    Widać jakaś głębsza usterka :| Jak zachowuje się zasilacz? Pomierz również zasilania na płycie głównej a w szczególności na stabilizatorach.
    Zdzichu
    Poziom 32  
    Po wymianie maina telewizor działa, można zamknąć temat.