Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Seicento 0.9 1998 - brak kluczyków

20 Dec 2016 20:19 1680 6
 • Level 2  
  Dzień dobry Panowie, mam prośbę. Mam Seicento 0,9 1998 r. ale bez kluczyków. Jestem po raz pierwszy na forum choć za nim tu wszedłem próbowałem się konkretnie doszukać odpowiedzi na mój problem. Niestety wiele różnych wersji i nie wiem... Ekspertem nie jestem. Chodzi oto że chciałbym sprowadzić Seicento i uruchomić go oczywiście po jak najmniejszym koszcie. Dorobić kluczyk z zamka to niewielki koszt, ale dorobić kluczyk do immo to już wołają 500 zł, a wartość Seicento w Polsce niewielka. A czytam ogłoszenia i można podobno wymienić tylko moduł i po sprawie, ale czy to wystarczy? Nie potrzebuję jednego kluczyka do wszystkich zamków. Najważniejsza stacyjka i odpalanie. Resztę mogę innym kluczykiem bez immo. Pytanie: Jak najtaniej pozbyć się problemu aby Seicento skutecznie odpalało? W załączeniu fotki moich elementów + VIN, proszę o pomoc! Seicento 0.9 1998 - brak kluczyków Seicento 0.9 1998 - brak kluczyków Seicento 0.9 1998 - brak kluczyków Seicento 0.9 1998 - brak kluczyków Seicento 0.9 1998 - brak kluczyków .
 • Level 12  
  kolego albo kup zestaw z immo i kluczami cena ok 150zł na aledrogo
  Albo jak potrafisz i masz czym przeprogramuj motkę hc11
 • Level 25  
  Albo poczytaj 93c46 dorobie ci transponder i przykleisz go do petli .
 • Level 2  
  Ok. Rozumiem , że "zestaw rozruchowy na allegro" to : kluczyki + moduł + Komputer?
  np: "seicento-0-9-b-stacyjka-komputer-immo-jaw16fm-ec-"
  Seicento 0.9 1998 - brak kluczyków

  Wystarczy, że taki komplet kupię, wymienię i jazda?

  Moderated By CameR:

  Usunięty link do Allegro
  Reg. 3.1.18. Nie wysyłaj linków, które po pewnym czasie przestaną być aktywne. To spowoduje, że dyskusja straci jakikolwiek sens.

 • Level 2  
  Kupiłem zestaw kluczyków z komputerem i immobilizerem od jednego modelu. Samo dorobienie kluczyków do zamków i stacyjki to niewielki koszt. Koszty zaczęły rosnąć jak zacząłem pytać o zdjęcie i założenie nowego immo. Najkorzystniej wyszło mnie kupno całego zestawu i wymiana (60 minut wymiana wszystkich zamków stacyjki i komputera z immo.