Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MyVisionHybridTV - brak oprogramowania wraz ze sterownikami

Adam Majcher 21 Gru 2016 09:47 228 2
  • #1 21 Gru 2016 09:47
    Adam Majcher
    Poziom 2  

Witam serdecznie wszystkich na forum!
    Mój problem polega na tym, że zakupiłem nowego laptopa, a po przeprowadzce do nowego mieszkania nie odnalazłem płyty startowej do MyVisionHybridTV i nie mogę go zainstalować. Mam do zagrania z kaset VHS kilka starych filmów i ... nie mogę nic drobić, bo nigdzie nie znalazłem potrzebnego oprogramowania i sterownika. Pomóżcie! :sm9:
    Pozdrawiam
    Adam

0 2
  • #2 21 Gru 2016 16:25
    simhak
    Moderator - SAT

Internet masz, bo napisałeś posta: sprawdź więc co kryje się pod drugim linkiem od góry u wójka Google, po wpisaniu " MyVisionHybridTV"

0
  • #3 22 Gru 2016 07:58
    Adam Majcher
    Poziom 2  

Bardzo dziękuję koledze za odpowiedź przesyconą poczuciem humoru. Ja zrewanżuję się tym samym - niech kolega sam skorzysta ze swojej dowcipnej podpowiedzi, a zobaczy, że jest bezwartościowa...
    Nim opublikowałem swój post sprawdziłem wszelkie możliwe i dostępne witryny, ale niestety nie znalazłem takiej, która oferowałaby skuteczne rozwiązanie problemu.
    Mimo tego bardzo dziękuję, zawsze doceniam chęć niesienia pomocy i altruizm przyświecający takiemu działaniu oraz czujność w wyszukiwaniu zgłoszeń o pomoc. Proszę mi wybaczyć jeśli pierwsze frazy mojej odpowiedzi zabrzmiały uszczypliwie... Nie było moim zamiarem irytowanie kogokolwiek. Ot taki malutki rewanżyk za poprzedni przekąs autora. :lol:
    Dziękuję również na przyszłość, bo zapewne będę jeszcze nie raz korzystał z tego portalu! :please:
    Adam

0