Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MyVisionHybridTV - brak oprogramowania wraz ze sterownikami

Adam Majcher 21 Gru 2016 09:47 258 2
 • #1 21 Gru 2016 09:47
  Adam Majcher
  Poziom 2  

  Witam serdecznie wszystkich na forum!
  Mój problem polega na tym, że zakupiłem nowego laptopa, a po przeprowadzce do nowego mieszkania nie odnalazłem płyty startowej do MyVisionHybridTV i nie mogę go zainstalować. Mam do zagrania z kaset VHS kilka starych filmów i ... nie mogę nic drobić, bo nigdzie nie znalazłem potrzebnego oprogramowania i sterownika. Pomóżcie! :sm9:
  Pozdrawiam
  Adam

  0 2
 • #2 21 Gru 2016 16:25
  simhak
  Moderator - SAT

  Internet masz, bo napisałeś posta: sprawdź więc co kryje się pod drugim linkiem od góry u wójka Google, po wpisaniu " MyVisionHybridTV"

  0
 • #3 22 Gru 2016 07:58
  Adam Majcher
  Poziom 2  

  Bardzo dziękuję koledze za odpowiedź przesyconą poczuciem humoru. Ja zrewanżuję się tym samym - niech kolega sam skorzysta ze swojej dowcipnej podpowiedzi, a zobaczy, że jest bezwartościowa...
  Nim opublikowałem swój post sprawdziłem wszelkie możliwe i dostępne witryny, ale niestety nie znalazłem takiej, która oferowałaby skuteczne rozwiązanie problemu.
  Mimo tego bardzo dziękuję, zawsze doceniam chęć niesienia pomocy i altruizm przyświecający takiemu działaniu oraz czujność w wyszukiwaniu zgłoszeń o pomoc. Proszę mi wybaczyć jeśli pierwsze frazy mojej odpowiedzi zabrzmiały uszczypliwie... Nie było moim zamiarem irytowanie kogokolwiek. Ot taki malutki rewanżyk za poprzedni przekąs autora. :lol:
  Dziękuję również na przyszłość, bo zapewne będę jeszcze nie raz korzystał z tego portalu! :please:
  Adam

  0