Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Iphone 4s - Po aktualizacji 9.3.5. w trybie recovery

21 Gru 2016 12:20 672 2
  • Poziom 2  
    Witam,

Historia wygląda następująco.

Uruchomiono aktualizację z telefonu przez Wi-fi (brak kopii zapasowej). Telefon aktualizowany pierwszy raz. W trakcie aktualizacji telefon przeszedł w tryb recovery.

Po podłączeniu do komputera i aktualizacji przez iTunes pojawił się błąd 29 (jak się później okazało nie oryginalna bateria). Zamontowałem inną i aktualizacja przebiegła bez błędu.

Niestety po zakończeniu aktualizacji telefon dalej uruchamia się w trybie recovery, a Itunes pyta czy uaktualnić system czy przywrócić Iphona.

Po wybraniu opcji aktualizacji uaktualnienie przebiega bez błędów, ale po zakończeniu znowu telefon tak jakby chciał się uruchomić, a po ok. 10 s wyłącza się i włącza w trybie recovery.

Wczoraj pożyczyłem nawet oryginalną naładowaną baterię i po ponownej aktualizacji dalej to samo.

Podejrzewam, że jak odtworzę Iphona, to wszystko będzie OK, ale chodzi o jego uruchomienie w celu odzyskania danych.

Próbowałem go wybudzić przyciskiem restart w programie Dr fone, który rozpoznał telefon w trybie recovery, ale objawy takie takie same (po ok. 10 sekundach wyświetlania logo Apple wyłącza się i włącza w trybie recovery).

Z góry dziękuje za każdą wskazówkę.
  • Użytkownik obserwowany
    Spróbuj ściągnąć program tinyumbrella,podepnij iphone pod komputer i daj w programie Exit Recovery
  • Poziom 2  
    Dzięki, spróbuje.

A czy da się np. w trybie DFU czymś wyciągnąć zdjęcia i smsy?

Pozdrawiam,