Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy S2 - Po reklamacji z folią na aparacie

22 Gru 2016 16:45 744 4
  • Poziom 9  
    Witam, dziś przyszedł mi telefon z reklamacji, który wymieniono mi na taki sam, lecz także używany.
    Ma strasznie porysowany obiektyw od aparatu, facet z serwisu mówi że to prawdopodobnie folia, ale już 4 osoby próbowały ją zdzierać i nic.
    Poniżej wrzucam zdjęcie, proszę o ocenę jeżeli ktoś jest bieglejszy w temacie.

P.S. Może być tak, że z reklamacji dostaję inny UŻYWANY telefon, czy musi być nowy, lub stary ale po remoncie?

Samsung Galaxy S2 - Po reklamacji z folią na aparacie

Pozdrawiam
  • Poziom 29  
    Przeczytaj dokładnie warunki gwarancji, to jest raczej nie dopuszczalne by dostać używany inny telefon zawsze z tego co wiem był zapis że wymieniają na nowy sprawny bez wad.

Chyba że mówisz o komisie.
  • Poziom 9  
    To nie komis. Telefon był kupiony na allegro od tego pośrednika:
    http://digitalmobiles.pl/

Pal go licho, jeżeli będzie sprawny to niech zostanie.

Tylko wciąż nie wiem co z tym aparatem :/
  • Poziom 29  
    Z tego co widzę to jest komis i jest tylko gwarancja sprzedawcy. Z aparatem nic nie zrobisz tylko wymiana producent oryginalnie zapakowany nie daje ochrony na aparat jest tylko ochrona klapki.
  • Poziom 27  
    Faktycznie wygląda jak folia tylko ciekawe czy przez przypadek ktoś jej nie nakleił od wewnątrz. Spróbuj zdjąć korpus i zobacz czy folia nie jest od drugiej strony lub czy ewentualnie bez korpusu zdjęcia będą normalne.