Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wybór star diagnosis - SD 4 poradzi sobie z w906, kodowanie multifunkcji radia.

Chesterdmi 23 Dec 2016 12:57 2190 5
    Chesterdmi
    Level 2  
    Witam wszystkich mam prywatnie 3 mercedesy 2 sprintery 906 i vito... potrzebuje program do własnego użytku żeby naprawiać je samemu. Wiem że SD JEST jego wodzem chodzi mi o to czy np wersja z neta za 3000 z komputerem nada się do np.
    Zaprogramowania licznika, kierownicy multifunkcyjnej.
    Dodawanie wyposazenia do systemu
    O kasowaniu błędów wiem :)
    Może coś doradzicie bardzo bym prosił....
    Dziarski Hank
    Level 32  
    Kiedyś przeglądałem takie specjalistyczne amerykańskie forum, był tam duży temat o tym multiplekserze. Narzekali ludzie, że był tak chiński, że aż wysypywał się z niego ryż. Bardzo słaba jakość wykonania i bardzo duża awaryjność. Funkcjonalność zależna od tego, jak ktoś się przyłożył tworząc obraz systemu.

Któraś firma handlująca w Polsce tym sprzętem oferowała możliwość prezentacji u klienta. Musisz tylko poszukać kto. Może warto pójść tą drogą, zaprosić gościa, niech przetestuje sprzęt, pokaże, czy spełni Twoje wymagania i wystawi stosowną gwarancję na niego. Cena o ile pamiętam była dużo wyższa od osób handlujących na Allegro, ale raczej warto. W innym przypadku może się okazać, że wyłożysz kupę kasy na bezużyteczny sprzęt.

Bo odczyt błędów i parametrów pracy zrobisz na pewno, o ile sprzęt działa, takie rzeczy typu kodowanie itd. to już nie tak oczywista sprawa.
    Chesterdmi
    Level 2  
    Dziękuję za konkretną odpowiedź.
    Czyli nie jest powiedziane ze tylko SD nada się do mietona????
    O to mi chodziło kolego wydać 3000za sprzęt i dalej prosić się elektryków o czas... bo wiadomo że jak ktoś ma pojęcie i sprzęt to nie ma czasu z dnia na dzień a te auta cały czas jeżdżą dlatego zależy mi na czymś w miarę dobrym, zbliżonym w tej cenie może być nawet używany....
    KarizmoGSM

Level 27  
    Wydasz 50 000 zł na oryginał i tak się będziesz prosił elektryków, komputer nic za ciebie nie zrobi, jeszcze trzeba się nim umieć obsługiwać a to już konkretna szkoła jazdy.

Ca jak do tej pory mam C3 i mi wystarcza.

Dziarski Hank to chyba raczej o pierwszych wersjach teraz już śmigają.
    Strumien swiadomosci swia
    Level 43  
    Chesterdmi wrote:
    bo wiadomo że jak ktoś ma pojęcie i sprzęt to nie ma czasu z dnia na dzień a te auta cały czas jeżdżą

To znajdź taki warsztat gdzie jest czas dla stałego klienta.

Zresztą nie ma co co kurs grzebać w elektryce. Bo i po co.

Dodano po 1 [minuty]:

W ogóle to pochwal się z jakich okolic jesteś?
    Chesterdmi
    Level 2  
    Okolice Milicza Trzebnicy. Ja naprawdę nie chce robić nic poważnego w tych autach bo wiem że to wyższa szkoła jazdy. Ale dla przykładu komunikat esp kilka komputerów w warsztatach rozkładali ręce naprawdę dobrzy mechanicy... Ale ten system jest tak rozbudowany ze powiedzieli albo znajdziesz Magika albo wymieniaj 146 rzeczy a komputer po kasowaniu jedno błędu wyświetlał drugi. SD POKAZALA palcem czujnik pod pedalem kalibracja Cin i do przodu...
    Czujnik 70zł
    Robota 150(kalibrowanie oraz diagnoza)
    Wymieniłem to sam...
    Zjezdzilem kilku mechanikow przed tym kilku psedomechanikow. Km z 300 a czasu???? Nerwów????
    I to tylko jeden ostatni przykład. A kto ma CDI-ka wie co to auto potrafi:(
    Między innymi właśnie po to mi urządzenie dobre nie napisałem że będę sam z zmieniał mapy czy jak to tam się gada po waszemu.... I nie wymagam żeby pc robił coś za mnie tylko powiedzial. CHESTERKU IDZ POD MASKE I WYMIEN. TO,,, <<<<< jaśniej wytłumaczyć siebie nie umiem >>>>>>>