Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wybór star diagnosis - SD 4 poradzi sobie z w906, kodowanie multifunkcji radia.

23 Gru 2016 12:57 1242 5
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich mam prywatnie 3 mercedesy 2 sprintery 906 i vito... potrzebuje program do własnego użytku żeby naprawiać je samemu. Wiem że SD JEST jego wodzem chodzi mi o to czy np wersja z neta za 3000 z komputerem nada się do np.
    Zaprogramowania licznika, kierownicy multifunkcyjnej.
    Dodawanie wyposazenia do systemu
    O kasowaniu błędów wiem :)
    Może coś doradzicie bardzo bym prosił....
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 29  
    Kiedyś przeglądałem takie specjalistyczne amerykańskie forum, był tam duży temat o tym multiplekserze. Narzekali ludzie, że był tak chiński, że aż wysypywał się z niego ryż. Bardzo słaba jakość wykonania i bardzo duża awaryjność. Funkcjonalność zależna od tego, jak ktoś się przyłożył tworząc obraz systemu.

Któraś firma handlująca w Polsce tym sprzętem oferowała możliwość prezentacji u klienta. Musisz tylko poszukać kto. Może warto pójść tą drogą, zaprosić gościa, niech przetestuje sprzęt, pokaże, czy spełni Twoje wymagania i wystawi stosowną gwarancję na niego. Cena o ile pamiętam była dużo wyższa od osób handlujących na Allegro, ale raczej warto. W innym przypadku może się okazać, że wyłożysz kupę kasy na bezużyteczny sprzęt.

Bo odczyt błędów i parametrów pracy zrobisz na pewno, o ile sprzęt działa, takie rzeczy typu kodowanie itd. to już nie tak oczywista sprawa.
  • Poziom 2  
    Dziękuję za konkretną odpowiedź.
    Czyli nie jest powiedziane ze tylko SD nada się do mietona????
    O to mi chodziło kolego wydać 3000za sprzęt i dalej prosić się elektryków o czas... bo wiadomo że jak ktoś ma pojęcie i sprzęt to nie ma czasu z dnia na dzień a te auta cały czas jeżdżą dlatego zależy mi na czymś w miarę dobrym, zbliżonym w tej cenie może być nawet używany....

• Poziom 25  
    Wydasz 50 000 zł na oryginał i tak się będziesz prosił elektryków, komputer nic za ciebie nie zrobi, jeszcze trzeba się nim umieć obsługiwać a to już konkretna szkoła jazdy.

Ca jak do tej pory mam C3 i mi wystarcza.

Dziarski Hank to chyba raczej o pierwszych wersjach teraz już śmigają.
  • Poziom 43  
    Chesterdmi napisał:
    bo wiadomo że jak ktoś ma pojęcie i sprzęt to nie ma czasu z dnia na dzień a te auta cały czas jeżdżą

To znajdź taki warsztat gdzie jest czas dla stałego klienta.

Zresztą nie ma co co kurs grzebać w elektryce. Bo i po co.

Dodano po 1 [minuty]:

W ogóle to pochwal się z jakich okolic jesteś?
  • Poziom 2  
    Okolice Milicza Trzebnicy. Ja naprawdę nie chce robić nic poważnego w tych autach bo wiem że to wyższa szkoła jazdy. Ale dla przykładu komunikat esp kilka komputerów w warsztatach rozkładali ręce naprawdę dobrzy mechanicy... Ale ten system jest tak rozbudowany ze powiedzieli albo znajdziesz Magika albo wymieniaj 146 rzeczy a komputer po kasowaniu jedno błędu wyświetlał drugi. SD POKAZALA palcem czujnik pod pedalem kalibracja Cin i do przodu...
    Czujnik 70zł
    Robota 150(kalibrowanie oraz diagnoza)
    Wymieniłem to sam...
    Zjezdzilem kilku mechanikow przed tym kilku psedomechanikow. Km z 300 a czasu???? Nerwów????
    I to tylko jeden ostatni przykład. A kto ma CDI-ka wie co to auto potrafi:(
    Między innymi właśnie po to mi urządzenie dobre nie napisałem że będę sam z zmieniał mapy czy jak to tam się gada po waszemu.... I nie wymagam żeby pc robił coś za mnie tylko powiedzial. CHESTERKU IDZ POD MASKE I WYMIEN. TO,,, <<<<< jaśniej wytłumaczyć siebie nie umiem >>>>>>>