Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Krups EA 8320 - Dysza spieniająca

Gesiu 23 Gru 2016 15:43 669 8
  • #2 24 Gru 2016 01:18
    nioop

Specjalista AGD

Tłumacząc dla tzw. laika to jedna opcja to przelewanie i podgrzanie mleka a druga to spienianie.
    Ekspres jest nowy?

0
  • #3 24 Gru 2016 09:52
    Gesiu
    Poziom 9  

Dzięki kolego, nie jest nowy, chyba muszę wymienić dyszę, bo nie ma wielkiej różnicy pomiędzy przelewaniem a spienianiem.

0
  • #4 24 Gru 2016 15:39
    nioop

Specjalista AGD

Nie musisz kupować dyszy o ile uda ci się w tym metalowym hmm.. "dzióbku" udrożnić dziurkę od powietrza. Jest ona naprawdę mikroskopijna, więc w grę wchodzi raczej udrożnienie jej metodą na ciśnienie. Np. strzykawka lub ew. jeżeli posiadasz kompresor.

0
  • #5 26 Gru 2016 12:10
    Gesiu
    Poziom 9  

Udrożniłem, ale niestety bez większych rezultatów. Jedynie przyciśnięcie tego dzióbka pomaga. Chcę wysłać do dobrego serwisu na przegląd generalny; młynek, grzałka itp. Polecasz jakiś?

0
  • Pomocny post
    #6 27 Gru 2016 21:28
    nioop

Specjalista AGD

Końcówki tych dysz są niebywale bezawaryjne, więc ciężko online określić inną możliwą przyczynę.
    Samo dociśnięcie "dzióbka" powinno teoretycznie wywoływać efekt odwrotny.
    Czy może ew sama uszczelka na adapterze dyszy uległa uszkodzeniu ? Nie widać wizualnie jej nadmiernego zużycia ?

Serwis mogę polecić tylko i wyłącznie swój, gdzie wszelkie dane znajdują sie poniżej :)

W ostateczności wymiana całej końcówki dyszy, choć patrząc właśnie na jej ceny warto podjąć się próby jej reanimacji..

0
  • #7 31 Sty 2017 20:38
    Gesiu
    Poziom 9  

A czy masz może tę metalową dyszę do tej końcówki?

0
  • #8 01 Lut 2017 21:39
    nioop

Specjalista AGD

Końcówka dyszy występuje tylko i wyłącznie jako całość.

0
  • #9 20 Sie 2018 20:23
    Gesiu
    Poziom 9  

Zmieniłem dyszę na nową...

0