Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nissan Conect w Qashqai samo się ścisza do zera

kurt1976 23 Gru 2016 21:25 597 3
  • #1 23 Gru 2016 21:25
    kurt1976
    Poziom 2  

Witam
    Poszukuję rozwiązania problemu. Tak jak w temacie mój Conect nagle potrafi sie sam ściszyć do zera i nie można go podgłośnić.Cały czas wyświetla sie skala ściszania .Co ciekawe nigdy sam nie robi głosniej.Co to za cholerstwo.Rozłożyłem kierownice odpiełem sterowanie radiem z kiery ale to nic nie dało.Jeden kolega z innego forum zasugerował że tzeba by odpiąć kosti od sterowaia za pajakiem a nie w kierownicy ale nie wiem czy to ma sens.Nawet kiedy jest ściszone maksymalnie po odpaleniu silnika to po jakimś czasie wyświetla się skala ściszania , czyli samo zaczyna sciszać Może ktos ma jakis pomysł bo na mysl o wizycie u Nissana od razu mi sie nie chcę tam jechać....Byłem w jednym serwisie z radiami ale Pan powiedział że takiego kombajnu z nawigacja to nie odpali na stole i może robić w ciemno ale nie daję gwarancji.Więc nie wiem czy wina po stronie radia czy gdzieś zwarcie w wiązce

0 3
  • #2 23 Gru 2016 22:24
    Mirek99
    Poziom 21  

Jeżeli po odpięciu sterownie z kierownicy jest to samo, to zostaje sprawdzenie sterowanie z pulpitu radia. Może też być zwarcie przewodów we wiązce. Odepnij sterowanie z kierownicy w module.

1
  • #3 24 Gru 2016 08:06
    SZYMON BYDGOSZCZ
    Poziom 35  

kurt1976 napisał:
    takiego kombajnu z nawigacja to nie odpali na stole

Zmień warsztat - to radio odpala na stole bez problemu a od tego trzeba zacząć - wyeliminować bądź nie usterkę w aucie.

0
  • #4 10 Wrz 2017 16:56
    kurt1976
    Poziom 2  

Problemem jednak okazało się samo radio.....koszt naprawy 250 zł :)

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo