Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

XBOX Pendrive - Po odpaleniu konsoli wszystko skasowane

24 Gru 2016 09:54 798 7
  • Poziom 4  
    Witam, mam pewien problem, mam xBoxa 360 E w wersji 4gb i wszyscy mówili że mam zastąpić dysk twardy, pendrivem, no to kupiłem pendrive 32gb od firmy Hama, podłączyłem do xBoxa, nic nie trzebabyło konfigurować, wszystko automatycznie się zrobiło (chyba), po prostu od razu pokazało mi się że urządzenie jest gotowe, nie mogłem go w żaden sposób konfigurować sam, tylko w zakładce "Pamięć Masowa" był już pokazany jako urządzenie gotowe do użycia, czyli od razu pisało "Przenośna Pamięć USB" a poniżej jego rozmiar "29.9 GB wolne". No okej wszystko fajnie, wrzucam GTA V, instaluje się, po zainstalowaniu normalnie grałem, wszystko fajnie, przeszedłem za jednym zamachem pare % gry po czym poszedłem spać, na drugi dzień odpalam konsolę i co? Musze instalować od nowa, dobra zainstalowałem od nowa, ale nie tylko to musiałem od nowa, to co przeszedłem dzień wcześniej też się skasowało. Co każde uruchomienie konsoli lub włożenie pendrive musiałem instalować i przechodzić od nowa. Ktoś ma jakieś pomysły jak się tego pozbyć? Dodam że pendrive formatowałem w wersji FAT32 tak jak pisało na stronie Microsoftu, potem też formatowałem go z poziomu konsoli i nic, cały czas to samo. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam. Wesołych Świąt! :)
  • Poziom 30  
    Sprawdzałeś na innym pendrive? Może ten jest uszkodzony? Przez te kilka dni bez odpowiedzi mogłeś sam cos zrobić.
  • Poziom 4  
    A co ja miałem zrobić? Bym nie próbował tego naprawić to bym napisał, że nic z tym nie robiłem czy coś, ja już z tym mam problem od ponad miesiąca, przez miesiąc siedziałem i myślałem, próbowałem paru metod i nic, jedynie co to nie zmieniałem pendrive na 8gb+ bo mam pendrive 8gb, ale na nim nie zobacze bo pokazuje przy instalacji, że ma za mało pamięci, za niedługo kupie jeszcze jednego pendrive i zobacze czy będzie działać, ale może coś się da z tym zrobić bez kupna nowego. Uszkodzony wątpie że jest bo normalnie na innych urządzeniach działa. Pozdrawiam.
  • Poziom 30  
    Jak nie zobaczysz. Wystarczy podłączyć pendrive 8gb i po skonfigurowaniu go skopiować cos na niego, np stan gry lub pobrać ze sklepu jakieś demo lub grę arcade i sprawdzić czy zniknie po wyłączeniu konsoli.
  • Poziom 4  
    Na moim xboxie nie da się konfigurować, od razu pokazuje jako urządzenie gotowe do użycia, ale dobra, podłączyłem pendrive 8gb pobrałem tam gre, chwile pograłem, no niestety nie udało się osiągnąć żadnego zapisu żeby sprawdzić czy usunie, ale po restarcie gra dalej jest na pendrive, za to nie moge powiedzieć tego o drugim pendrive, po restarcie gry brak, więc chyba jest to wina pendrive, tylko teraz jeszcze jedno pytanie, czy to przez to że np. xbox nie obsługuje pendrive 32gb czy po prostu pendrive jest zepsuty lub coś, zastanawiam się czy kupić teraz 32gb czy 16gb ;/
  • Poziom 30  
    Po prostu pendrive może byc niekompatybilny i tyle. Kup innego producenta o innej lub takiej samej pojemności. Dla spokoju niech bedzie to pendrive pod USB 2.0 i po problemie. Kiedyś używałem pena firmy SanDisk USB 2.0 model Switch i model Cruzer obydwa 32 GB, jakiś tam GoodRam-ów Cube itp kupionych w marketach po kilks złotych nie bylo problemów.
  • Poziom 4  
    Okej dzięki bardzo, na dniach postaram się kupić nowego Pendrive, nie zamykam/nie zamykajcie tematu jeszcze bo jak będę miał problemy z drugim pendrive to jeszcze będę pisał.