Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Texa Poland
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Laguna II - Wysokie obroty na biegu jalowym

24 Gru 2016 12:50 2619 9
  • Poziom 4  
    Witam. Zakupiłem nie dawno Lagune 1.8 16V. Od jakiegoś czasu po uruchomieniu silnika wchodzi na obr. 2000-2500. Po rozgrzaniu spadaja nie znacznie. Przepustnica wyczyszczona. Zalozona nowa uszczelka bo obroty falowaly. Falowanie ustalo. Pozostaly wysokie obroty. Wzroslo spalanie. Co zrobic?Z gory dziekuje za pomoc.
  • Texa Poland
  • Poziom 43  
    Oringi przepustnicy oryginalne 90zł.
  • Texa Poland
  • Pomocny post
    Poziom 9  
    Nieoryginalne, niczym nie ustępujące jakością 20zł
    Dalej nieszczelność na dolocie.
  • Poziom 4  
    Witam. Dzisiaj bylem na diagnostyce komputerowej. Diagnosta nie mial clipa i nie zaadaptowal mi przepustnicy. Wyswietlil sie blad df038 mowiacy o sondzie lambda. Czy moze miec ona wpływ na wysokie obroty silnika na biegu jalowym?? Pomozcie
  • Pomocny post
    Poziom 42  
    To błąd wtórny. Będzie ubogi to sondę pierwszą wywali. Podcisnienie w dolocie na wolnych jakie jest?
  • Poziom 4  
    Nie mam pojecia. Nie jestem mechanikiem. Powiedziano mi tylko ze trzeba zaadaptowac przepustnice przez Clipa i tyle. Bo przez inny program nie da rady
  • Poziom 42  
    Sama się zaadaptuje jak wszystko będzie w porządku
  • Poziom 4  
    Po wymianie tego oringu przepustnicu Laguna trzyma obroty od 1000 do 2000. W miare rozgrzewania obroty spadaja. Jeszcze przy zmianie biegow obroty skacza do gory.
  • Poziom 42  
    kortyleski napisał:
    Podcisnienie w dolocie na wolnych jakie jest?
    Wojciech1993 napisał:
    Nie mam pojecia. Nie jestem mechanikiem.

Oddaj mechanikowi. Powiedz co ci przeszkadza, nie doradzaj, nie mądrzyj się. Odbierając auto pojedź na próbę. Jak wszystko będzie ok to zapłać i zapomnij o problemie.