Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Youtube - Dodane przeze mnie komentarze widoczne tylko dla mnie - Youtube

24 Gru 2016 13:43 714 2
  • Poziom 3  
    Mam taki nietypowy problem i szczerze mówiąc nie mam pojęcia gdzie pisać i gdzie pytać. Za błędny dział przepraszam.

Problem polega na tym że po dodaniu komentarza pod jakimkolwiek filmem komentarz jest widoczny tylko dla mnie lub dla wszystkich ale to jest prawdziwa loteria.

Ciężko to opisać więc podam przykład.
    Chciałem napisać komentarz w którym napisałem "Interpretuję te scenę zupełnie inaczej ..." Zamiast kropek oczywiście moja interpretacja na kilka linijek. Potem w pracy sprawdzałem odpowiedzi pod filmem oczywiście nie byłem zalogowany na służbowym komputerze, patrzę i ? Nie ma mojego komentarza. Myślałem że po prostu został usunięty więc sprawdzam na laptopie, a na laptopie gdzie byłem zalogowany jest. Byłem trochę zdziwiony ale cóż. Dodałem nowy komentarz z samym napisem że "Interpretuję te scenę inaczej" komentarz pojawił się i był widoczny także po wylogowaniu. Gdy go edytowałem by dodać interpretację i stał się znowu niewidzialny dla innych myślałem że to wina jakiś słów kluczowych więc ująłem całą interpretację inaczej ale sytuacja powtarzała się. Sytuacja powtarza się także na różnych kanałach i na różnych kontach google (dodawałem kilka). Czasem komentarze typu "Piękny film warty oglądnięcia" potrafi się nie pojawić pod jednym filmem a pod innym jak dodam taki sam lub podobny to już się pojawi. To samo dotyczy także moich filmów oraz odpowiedzi pod moimi lub czyimiś komentarzami.

Więc w skucie niektóre moje komentarze niezależnie od filmu i kanału pod jakim dodaje raz są widoczne a raz niewidoczne dla innych użytkowników. Konto z którego dodaje komentarze nie ma znaczenia bo sytuacja jest ta sama.

Macie jakiś pomysł jak rozwiązać ten problem?

PRZY OKAZJI! ŻYCZĘ WSZYSTKIM WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
  • Poziom 22  
    Nie ma pod tymi filmami włączonej jakiejś moderacji?
  • Poziom 3  
    Nie ma, niektóre komentarze pojawiają się od razu.