Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy S5 - Przejście z Cynogenmod na Android

LucaO 25 Gru 2016 14:13 408 6
  • #1 25 Gru 2016 14:13
    LucaO
    Poziom 5  

Witam
    Kupiłem telefon Samsung Galaxy S5 LTE z zainstalowanym systemem cyanogenmod 13
    mam problem z tym systemem ponieważ podczas próby wykonania połączenia bądź gdy ktoś próbuje się do mnie dodzwonić ,telefon restartuje się tzn pojawia się ikona systemu cyanogemod i nic nie można zrobić i telefon załącza się na nowo , czy ktoś może podpowiedzieć jak zrobić twardy reset na tym systemie ,bądź co ustawić sprawdzić w ustawieniach ? SMS dochodzą bez problemu , zasięg jest LTE jednak nie można dzwonić ani odbierać
    W ostateczności ktoś mógłby podesłać poradnik jak przejść s powrotem na system oryginalny Android , myślę że to będzie wina softu ? ??

0 6
  • #2 25 Gru 2016 14:18
    gracjan55
    Poziom 36  

Hard reset

Link

Z racji tego, że soft jest modyfikowany to pewnie recovery też jest zmienione, więc układ/wygląd mogą się różnic od tego na filmie, ale polecenia będą takie same.
    Instrukcja wgrania oryginalnego softu Link

0
  • #3 25 Gru 2016 14:33
    LucaO
    Poziom 5  

menu recovery z cyanogemod 13 wygląda tak , i tu już ciężej jest z wybraniem odpowiednich opcji

0
  • #4 25 Gru 2016 14:39
    gracjan55
    Poziom 36  

Wybierasz wipe i potem pewnie dalej będzie wybór jeszcze.

0
  • #5 25 Gru 2016 14:43
    LucaO
    Poziom 5  

po wybraniu opcji WIPE mam następujące polecenia

0
  • #6 25 Gru 2016 23:48
    gracjan55
    Poziom 36  

Wipe data zaznacz.

0
  • #7 26 Gru 2016 08:03
    beo
    Poziom 36  

Użyj aplikacji SamFirm. Znajdzie najnowszy dostępny soft 4 plikowy. Po jego wgraniu telefon z automatu będzie zresetowany i wyczyszczony. W tym przypadku nie jestem pewien, czy wystarczy sam wipe. Jak miałby powrócić do stock'owego romu, nie posiadając jego kopii?

0