Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bluboo xfire 2 wisi na logo po instalacji super SU

kannwy 25 Gru 2016 16:00 471 10
  • #1 25 Gru 2016 16:00
    kannwy
    Poziom 13  

witam
    Postanowiłem dziś wgrać root'a na mój telefon czyli bluboo xfire 2 .
    Sama instalacja root'a przebiegła pomyślnie i root był na telefonie i nie było problemu, postanowiłem zainstalować aplikację super SU , i gdy ją uruchomiłem, wyskoczyło mi powiadomienie bym zainstalował jakieś dodatkowe pliki, nie pamiętam jakie ale było do wyboru aby zrobić to albo normalnie, albo przez cwm. wcześniej miałem htc i wybrałem instaluj normalnie i nie było problemu a teraz po wybraniu telefon wisi i nie może się włączyć

Gdy próbuję wejść w recovery mode pokazujemi się tylko logo androida z wykrzyknikiem a pod nim ,,brak polecenia"

Proszę o pomoc i dziękuję za odpowiedzi

0 10
  • #2 25 Gru 2016 17:32
    nutergsm
    Moderator - GSM

Wgraj nowy firmware.

1
  • #3 25 Gru 2016 17:45
    kannwy
    Poziom 13  

nutergsm napisał:
    Wgraj nowy firmware.

Myślałem o tym, ale nie mam pojęcia jak w nim sięza to w ogóle zabrać ?

0
  • #6 25 Gru 2016 18:11
    nutergsm
    Moderator - GSM

Spróbuj ponownie wejść w recovery. Przytrzymaj około 15 sekund volume up i power.

0
  • #7 25 Gru 2016 19:35
    kannwy
    Poziom 13  

Teraz kolejnym problemem jest to że w końcu sięrozładował bo nie udawało sięgo wyłączyć i nie daje znaku życia.

Dodano po 3 [minuty]:

Przepraszam, jednak zaczął się ładować , pobieram ROM i spróbuje naładowaćdo końca telefon.

Dodano po 50 [minuty]:

Udało mi się dostać do recovery mode o opcja ,,wipe data/factory" nie przyniosła żadnego skutku.

Dodano po 15 [minuty]:

nutergsm napisał:
    Spróbuj ponownie wejść w recovery. Przytrzymaj około 15 sekund volume up i power.

A czy byłaby możliwość, aby pobrany system wrzucić na kartę SD, potem usunąć obecny system i zainstalować nowy z poziomu telefonu, czy do tego potrzebny jest custom recovery i odblokowany bootloader?

0
  • #8 25 Gru 2016 20:37
    nutergsm
    Moderator - GSM

Aby wgrać z karty to tylko z custom recovery i to costumrom.

0
  • #9 25 Gru 2016 20:55
    kannwy
    Poziom 13  

nutergsm napisał:
    Aby wgrać z karty to tylko z custom recovery i to costumrom.

Dobrze, pobrałem oryginalny rom, i zgrzyt ponieważ po rozpakowaniu jest w nim wiele plików i nie wiem który wybraćdo instalacji, i ogólnie nie wiem jak się do tego zabrać.

0
  • #11 26 Gru 2016 15:06
    kannwy
    Poziom 13  

Problem rozwiązany, wgrałem nowy rom i wszystko działa jak należy, dziękuję kolego nutergsm za pomoc!

Dodano po 1 [minuty]:

i jeszcze edycja, gdyby ktoś miał tak jak ja w przypadku próby wejścia w recovery samo logo androida i żadnych opcji, należy (zależnie od urządzenia) najpierw nacisnąć power i potem vol +

0
  Szukaj w 5mln produktów