Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jakie zestaw stereo do 4000 zł?

Mateo89 25 Dec 2016 21:35 1428 9
    Mateo89
    Level 4  
    Witam proszę znawców i ekspertów tematu o pomoc w doborze takiego zestawu zależy mi by grało ładnie i głośno i żeby to były dwie kolumny nie potrzebuję więcej i żeby były wysokie z bardzo dobrym uderzeniem basu a nie buczenie tak zwane . Będę tego używał głównie do muzyki i trochę do filmów ale nie dużo najwięcej do muzyki. Interesuje mnie coś z Pioneer bo niby ta firma ma najlepszy dźwięk w sprzętach tego typu. Jeśli macie lepsze propozycje to proszę pisać właśnie dlatego założyłem ten temat.Mój salon ma 22m. Z góry dzięki za pomoc.
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    intenso
    Level 39  
    Jak do muzyki to nie kino.
    Na taki metraż to klipsch RP 260 i Pioneer A 30
    Mateo89
    Level 4  
    Właśnie o coś takiego mi chodzi jak podałeś i ja poprostu taki sprzęt nagłośnieniowy nazwałem kinem domowym. Czy podane przez ciebie propozycje to najlepsza opcja w tych pieniądzach czy może jest coś lepszego jeśli tak to proszę o podanie.
    intenso
    Level 39  
    Wysokich tonów i dużego basu nie dadzą Ci żadne kolumny tak jak Klipsch.
    Ten Pioneer to klasyczny wzmacniacz.
    Na Twoim miejscu poszedł bym w amplituner stereo, taki amplituner posiada wejścia cyfrowe audio, dzięki temu nie będziesz miał problemu aby podpiąć tv, konsole czy jakiś tuner.
    Pablo1964
    Moderator
    Mateo89 wrote:
    ja poprostu taki sprzęt nagłośnieniowy nazwałem kinem domowym.

Obawiam się, ze z tego powodu wiele osób, które mogłyby pomóc, ne zajrzy do tego wątku. Sugeruję zmienić tytuł. Przeczytaj: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1043839.html
    Mateo89
    Level 4  
    Dziękuję za odpowiedź chyba już wiem czego szukać.
    s4home
    Level 20  
    Onkyo 8150 do tego Klipsch R28F
    intenso
    Level 39  
    s4home wrote:
    Onkyo 8150 do tego Klipsch R28F

Jeżeli mieści się w budżecie, to jak najbardziej tak.
    Mateo89
    Level 4  
    Dzięki koledzy dokonałem wyboru kolumn. Wybór padł na klipsch reference premiere rp-280f. Dzięki za poświęcony czas.