Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Playstation 3 fat miga czerwona dioda

26 Gru 2016 14:45 3111 17
  • Poziom 4  
    Posiadam konsolę Playstation 3 fat z dyskiem 160 GB. Pewnego dnia kiedy grałem w Fifę, konsola zaczęła pracować tak samo głośno jak odkurzacz. Wyłączyłem ją i kiedy następnego dnia chciałem pograć, konsola włącza się, po kilku sekundach słychać jakby pstryknięcie, następnie słychać 3 pipnięcia i zaczyna migać czerwona dioda. Dodam, że konsolę posiadam niecały dzień. Co mogło się stać?
  • Poziom 19  
    rytelek napisał:
    konsola włącza się, po kilku sekundach słychać jakby pstryknięcie, następnie słychać 3 pipnięcia i zaczyna migać czerwona dioda

Aktualnie przy włączeniu jest obraz przez chwilę ?
    Czy może przy włączeniu pojawia się na moment żółta dioda i potem zaczyna migać czerwona ?
  • Poziom 18  
    Miałem kiedyś podobnie pomógł chwilowo reflow i wymiana pasty
  • Poziom 4  
    W ogóle się nie znam na tych sprawach... co to jest reflow?
  • Poziom 18  
    Wygrzanie procka i gpu zobacz na yt jest tam setki filmów
  • Poziom 4  
    A czy grzanie ją suszarką do włosów przez około 15 minut pomogłoby?
  • Poziom 18  
    To loteria na twoim miejscu zmienił bym pastę skrecił i zobaczył efekty wpisz na yt ps3 rlod tam maja różne metody nawet gdyby ci ruszyła to pewnie nie na dlugo
  • Poziom 4  
    Czyli to jest rlod?
  • Poziom 18  
    To co załapała twoja konsola
  • Poziom 4  
    Jaka może być tego przyczyna?
  • Poziom 18  
    Posypały się prawdopodobnie kule pod gpu lub cpu pogladaj filmiki z yt z tym problemem
  • Poziom 4  
    Ile kosztowałaby naprawa w serwisie?
  • Poziom 18  
    Reballing pewnie koło 200zł tak że nie opłaca się chyba ze masz sentyment do tej konsoli
  • Poziom 4  
    Konsolę przed jak mi się zepsuła posiadałem jakąś godzinę, więc sentymentu do niej nie mam, ale no trudno jakoś ją naprawię.
  • Poziom 18  
    Daj nową pastę kto wie czy wcześniej ktoś jej opalarką nie potraktował dopóki nie rozbierzesz i nie spróbujesz to nie bedziesz wiedzał
  • Poziom 4  
    Dziękuję za pomoc, wymienię pastę a jeśli to nie zadziała to może któryś ze sposobów na yt tak.
  • Poziom 18  
    Jesli z pasta nie pomoże jak ci na niej nie zależy to ją wygrzej daj znać co to dało