Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

volkswagen lupo 1.7sdi - Akumulator Yuasa czy Duracell

adamkus 27 Gru 2016 07:33 825 2
  • #1 27 Gru 2016 07:33
    adamkus
    Poziom 11  

Przyszedł czas na nowy akumulator do Lupo 1.7 SDI diesel. Czytam, że zakup akumulatora dzisiaj to ruletka. Samochód nie robi dużych dystansów. Wyczytałem, że Yuasa to w miarę dobra firma znalazłem akumulator Yuasa YBX 5027 12V 62Ah 620A wtedy przeczytałem, że akumulatory danej firmy nadają się do wózków, skuterów itp. ale nie bardzo do samochodów - zgłupiałem. Następnie znalazłem DURACELL ADVANCED DA63 12V 63Ah 650A P+. Kilogramowo ta sama waga. Czy ktoś z was miał do czynienia z marką Duracell? Który z tych dwóch akumulatorów wybrać?

0 2
  • #2 27 Gru 2016 14:34
    Montrres
    Poziom 21  

Ja z ojcem w swoich rydwanach tylko i wyłącznie od zawsze Centra futura plus.
    Nic innego. Nigdy z nimi żadnych problemów nie było.
    Podanych marek w ogóle nie kojarzę.

0
  • #3 30 Gru 2016 12:27
    adamkus
    Poziom 11  

W sklepie stacjonarnym typowo akumulatorowym sprzedawca powiedział, że mają dużo reklamacji na europejską wersję Yuasa YBX 5027 pokazując i zachwalając jednocześnie Yuasa w wersji Japońskiej. W tym przypadku lepszy jest DURACELL, ale tu płaci się dodatkowo za markę. Ostatecznie za sugestią sprzedawcy kupiłem akumulator(niby polskiego producenta, czy tylko naklejka Polska?) Tuborg GOLD 66Ah 640A TG566-064 technologia srebrowo-wapniowa, 3 lata gwarancji. Zobaczymy, czy dałem się naciągnąć!

0