Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Android - program do trybu dziecka

tablica24 27 Gru 2016 10:09 765 3
  • #1 27 Gru 2016 10:09
    tablica24
    Poziom 14  

Witam
    Potrzebuję dobrej aplikacji na telefon z androidem dla dzieci.
    Zostałem wyposażony w 10 tabletów. Tablety mają służyć dzieciom do nauki lub oglądania filmów. Problem polega na tym, że przy takiej ilości nie jestem w stanie skontrolować wszystkich.
    Czy w Androidzie tak jak w Windows da się utworzyć konto administratora jak i gościa z mniejszymi prawami? Czy da się ainstalować podobny program jak opiekun ucznia, żeby ktoś nie wchodził na strony XXX lub materiały +18?

Z góry dziękuję. Pozdrawiam

0 3
  • #3 03 Sty 2017 20:19
    tablica24
    Poziom 14  

Witam. Przepraszam że nie odpisywałem. Ja natomiast znalazłem już coś ciekawego miedzy innymi :
    Kid's Shell - Kącik dla dzieci - Program daje nam nakładkę w której ustawiamy sobie co mają mieć dzieci w menu.
    I program do blokady treści +18 (nie pamiętam jak się nazywał bo fizycznie nie mam tablet przy sobie) . Zaczęło to działać w miarę fajnie. Tylko luka pojawia się jeśli wejdziemy w przeglądarce w tryb chroniony... Niestety da się przejść wszędzie.
    Jeszcze nad taką blokadą stron XXX itp muszę pomyśleć program który naprawdę zablokuje wszystko co nie powinny widzieć dzieci.
    Gdy będę miał chwilę czasu postaram się wykorzystać twój program do testów i zdam relacji ę za jakiś czas :)

0
  • #4 05 Mar 2018 15:22
    tablica24
    Poziom 14  

Problem rozwiązany

0