Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Denon avr 1912 - Brak łączności amplitunera z ruterem

27 Gru 2016 14:35 2169 2
  • Poziom 17  
    Witam kolegów i przepraszam że ponawiam temat ale nigdzie nie udało mi się znaleźć pomocy ,tzn. mam amplituner Denon avr1912 który to posiada kartę sieciową za pomocą której można słuchać radia internetowego od jakiegoś czasu a wydaje mi się że od ostatniej aktualizacji ani amplituner jak i ruter nie widzą się wzajemnie żadnego mrugnięcia diody nic , próbowałem już wszystkich opcji ręcznej konfiguracji automatycznej nawet kabel zrobiłem z zamienionymi parami , ciągle jest cisza . koledzy może ktoś z was ma jakiś stary firmwer do tego denona i zna opcję jak wgrać , ewentualnie może ktoś przerabiał już ten problem to proszę o pomoc naprawdę każda informacja na wagę złota dla mnie .Ps. nigdzie nie mogę znaleźć serwisówki do tego sprzętu tak też jeśli ktoś ma ten blok LAN w formie papierowej za użyczenie będę wdzięczny . Koledzy może to jakiś specjalny kabel lan jest potrzebny ?? ja już zgłupiałem . pozdrawiam

Po włączeniu amplitunera i wciśnięciu klawisza status pojawia się napis wersja firmwer :0000 chyba nie jest to normalne . Czy ten sprzęt posiada coś takiego jak reset tylko karty Lan? bo całkowity reset robiłem i nic to nie zmienia .

Koledzy rozebrałem sprzęt i zrobiłem kilka fotek układu który odpowiada za siec układ ten to lan8700c , zastanawiam się gdzie mogę zakupić taki układ i ile będzie kosztowało jego przelutowanie ?? dodam tylko że w mojej ocenie jest on uszkodzony do tego stopnia ze sie wypalił co prawda przez mikroskop widać przebarwienia ale z normalnego punktu widzenia wydaje się jak był by pękniety . W załącznikach 3 fotki tego układu z mikroskopu . Denon avr 1912 - Brak łączności amplitunera z ruterem Denon avr 1912 - Brak łączności amplitunera z ruterem Denon avr 1912 - Brak łączności amplitunera z ruterem
  • Poziom 17  
    Witam wymieniłem układ który w załącznikach w poście pierwszym umieściłem i wszystko gra jak powinno działa lan i jest cooll :-)

Temat zamykam pozdrawiam i dzieki za pomoc .