Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Przyspieszanie zapłonu ursus c360

27 Dec 2016 14:38 5856 8
  • Level 8  
    Witam załoźyłem Nowe końcówki wtrysków 165bar pompa po regeneracji sprawdzałem na dwóch ale według znaków zapłon jest ciągle opóźniony przez co ciągnika cięźko pali regulacja pompą nieco poprawiła sytuację ale to jeszcze nie to co powinno być. Dodam że stara zębatla(sprzengiełko) była szlifowana i została zmieniona przez mechanika bo myślał że jest wyjechała. Jak jeszcze mogę przyspieszyć zapłon? Szlifować drugą zębatek czy jest inny sposób? Proszę o szybką pomoc.
  • Level 38  
    Według czego sprawdzacie zapłon?
  • Level 43  
    Daniel1999 wrote:
    ale według znaków zapłon jest ciągle opóźniony

Jak ci się fasolki skończyły i nadal źle to może masz niewłaściwą pompe czy tam zębatke.

Przestaw o 1 ząb i reguluj.
  • Level 8  
    Zapłon sprawdziłem poprzez znaki na kole zamachowym i sprzęgle, założyłem na 1 sekcje przeźroczystą rurkę. Próbowałem na 2 pokojach wtryskowych taka sama sytuacja.

Dodano po 1 [minuty]:

Kolego Strumien swiadomosci swia
    Na czym mam przestawić o 1 ząbek?

Dodano po 2 [godziny] 53 [minuty]:

Może być to wina ustawienia rozrządu? Dużo z tym roboty żeby to sprawdzić? Przez 10 lat ciągnik działał bez zarzutów. Który ząbek wyciąć w tym sprzęgiełku żeby zapłon przyspieszyć? Bo podczas pojawienia się I II znaków na kole zamachowym paliwo na 1 sekcje nie drgnie nawet..

Dodano po 3 [godziny] 34 [minuty]:

Ktoś coś podpowie?
  • Level 8  
    U mnie na 2 pompie to samo jest ale silnik w każdym zakresie działa jak zegarek nie kłóci ani nic. To jak założę tą zębatek od c385 czy 902 to przyspieszy zapłon?
  • Level 8  
    Okej dzięki