Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Notebook do 1000 zł Min. 2GB RAM i CPU 1.5Ghz mniej wiecej

animek66 27 Gru 2016 19:25 333 5
  • #1 27 Gru 2016 19:25
    animek66
    Poziom 3  

Potrzebuję pomocy w wyborze notebooka do 1000 zł do pracy na wyjazdach :)

0 5
  • #2 10 Sty 2017 12:33
    RADU23
    Moderator - Komputery Serwis

Jakieś konkretne wymagania (marka, wersja OS, ilość RAM, CPU, itp.) Doprecyzuj.

0
  • #3 10 Sty 2017 14:03
    KrzysziuN
    Poziom 23  

Jaka praca będzie wykonywana?

0
  • #4 10 Sty 2017 20:53
    animek66
    Poziom 3  

RADU23 napisał:
    Jakieś konkretne wymagania (marka, wersja OS, ilość RAM, CPU, itp.) Doprecyzuj.

Marka niejest znaczna uzywane beda na nim prgramy typu (CodeBlock) czyli programistyczne jako iż tym sie teraz zajmuje narazie niejestem w stanie ogarnąć jakie tego typu programy maja wymaganie moze za chwile gdzies poszukam i w sumie tylko tyle z wymagan no i oczywiscie karta sieciowa bo rowniez od czasu do czasu bede zagladal do przegladarki na facebooka czy maila :) do programu jakiego akurat teraz uzywam przyda sie tak z 2gb ramu a procek 1,50 Ghz? wydaje mi sie że wystarczy
    Dodano po 52 [sekundy]:
    KrzysziuN napisał:
    Jaka praca będzie wykonywana?

Programowanie czyli raczej wymagania niebeda az tak ogromne ale mam nadzieje ze do 1000zł jakis taki nootebook sie znajdzie :)

0
  • #5 10 Sty 2017 21:44
    oldsoul166
    Poziom 3  

sam szukam netbooka w tym przedziale cenowym, przyznam, że wyselekcjonowałem jeden model mianowicie ASUS Vivobook E200. Teraz są sprzedawane w wielu marketach w dodatku z pakietem Office, który jest dodatkowym atutem.
    Komputer ma posłużyć do niewymagającej pracy (głównie na potrzeby wykładów), dodatkowo w domu do przeglądania internetu. Zastanawiam się czy tu 2 GB pamięci RAM jest wystarczająca i jakie opinie zbiera ten sprzęt wśród użytkowników.
    Najważniejsze aby był poręczny i dość lekki ( kompromis bateria/waga)
    Macie doświadczenia ? Ewentualnie polecacie coś we wskazanym przedziale cenowym do 1100 PLN ?

0