Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic SC-BTT405EBK 5.1 - Dzwiek przerywa przy zmianie piosenki na yt

iMon23 28 Gru 2016 13:21 288 0
  • #1 28 Gru 2016 13:21
    iMon23
    Poziom 1  

Witam wszystkich użytkowników!
    Dwa tygodnie temu kupilem kino domowe i jest ono podlaczone do telewizora Samsung UE40H6670ST juz wszystkimi mozliwymi sposobami. Mam kabel optyczny, mam kabel chinch, mam hdmi i jakby nie bylo to zawsze jest ten sam problem. Tzn generalnie dźwięk dziala mi tylko jesli mam podlaczony kabel optyczny i ustawione na kinie 'd-In'. Inaczej dzwieku nie moge ustawic, nawet jesli np podlacze tylko kabel chinch a w telewizorze ustawie odbior audio na 'aux'. Jestem juz w stanie oddac ten sprzęt na gwarancje spowrotem bo przejrzalem chyba wszystkie podobne tematy na elektordzie zeby znalezc rozwiazanie, ale dalej nic. Kolejny problem to też taka sprawa, ze jesli wlacze youtube telefonem przez telewizor to poleci cala piosenka, ale przy nastepnej dzwieku juz nie ma. Dzwiek na yt, na telewizji, jest tez gorszy od tego niz jak wlacze plyte cd przez kino. Musze robic glosniej na yt i tv, bas jest gorszy itp. Moze trochę niespojnie to napisalem wszystko, ale raz ze siedze na telefonie a dwa to jestem troche zielony w tych tematach, ale nigdy nie mialem problemu zeby takie cos ustawic i ogarniam mniej wiecej co tam w ustawieniach mozna pozmieniac tylko tym razem to juz mnie wyprowadza z rownowagi. Nie mam pojecis czy robie cos zle czy faktycznie jest cos ze sprzętem... Dzieki za jakakolwiek pomoc. Pozdrawiam!

0 0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo