Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toyota corolla d4d 2.0 2002r zwarcie.

Dominik1742 28 Gru 2016 15:10 378 3
  • #1 28 Gru 2016 15:10
    Dominik1742
    Poziom 2  

Witam jestem nowy tutaj i potrzebuje waszej pomocy. Wczoraj chciałem w swojej toyocie zrobic sobie radio drugie zamiast tego malutkiego schowka nad zapaliniczka. Niestety nie posiadała przejsciowek iso i i musiałem rozdzielic kabelki i poprowadzić je na dół. Pech chciał ze zapomniałem odłączyć klemy od akumulatora i gdy chciałem kable przełożyć nagle zrobiło się zwarcie i nie działają mi następujące zeczy: światła w bagażniku, przy otwieraniu drzwi też nic nie świeci,przedni panel do ogrzewania, zamykanie drzwi na sygnał z kluczyka. Nie wiem co mam robić. Bardzo bym was prosił o pomoc

0 3
  • #2 28 Gru 2016 15:18
    kokapetyl
    Poziom 43  

Dominik1742 napisał:
    gdy chciałem kable przełożyć nagle zrobiło się zwarcie i nie działają mi następujące zeczy:

Zapewne upaliłeś bezpiecznik od radia i tych innych rzeczy. Sprawdź w instrukcji jaki to numer i ewentualnie go wymień.

0
  • #3 28 Gru 2016 18:30
    Dominik1742
    Poziom 2  

Niestety to nie bezpieczniki bo wszystkie są dobre :/ I właśnie nie wiem co się mogło stać :/ Jest to możliwe że się kable spaliły? Ogólnie to wygląda to jak by nie było stałego zasilania :/ No niektóre swiatla jak wlącze zapłon to działają :/

0
  • Pomocny post
    #4 28 Gru 2016 21:19
    zibi581
    Poziom 21  

Sprawdz w necie gdzie Toyota ma bezpieczniki [kilka miejsc]. Bezpieczniki sprawdza się lampką kontrolną .

2