Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Lenovo/Z51-70/Win-10 - Program do zarządzania baterią laptopa

28 Gru 2016 17:23 2769 4
  • Poziom 3  
    Dzień dobry,

Szukałem na forum ale nie mogłem znaleźć. Czy istnieje może program do zarządzania baterią Laptopa w stylu ustawienia limitu do którego bateria ma się ładować przy podłączonym zasilaniu? W win8.1 pamiętał był tryb oszczędzania baterii który sprawiał że bateria ładowała się tylko do 60%, niestety nie widzę tej opcji w win10 a męczące może być ciągłe podłączanie i odłączanie zasilacza tym bardziej że przy odłączonym zasilaniu cała taktowanie procesora spada. Przy win8.1 w włączonym trybie oszczędzania baterii, bateria ładowała się do 60% i tak pozostawała ale taktowanie procesora nie spadało i wszystko działało jak przy zasilaniu sieciowym.
  • Poziom 36  
    Lenovo Energy menagment z pod platformę W7 lub W8. NA 10 działają bez problemu.
    Do pobrania ze strony lenovo, tam gdzie sterowniki
  • Poziom 3  
    Niestety ale zgodnie z informacjami zamieszczonymi na stronie ten program nie jest napisany pod mojego laptopa:
    Link
    Po zainstalowaniu niby był uruchomiony i coś tam wyświetlał ale nie dało się wejść w żadne ustawienia.
  • Poziom 36  
    Któreś z tego musi być od tego, nie ma bata. Możliwe że zmienili nazwę.
    Ten link co dałeś jest nie do Twojego komputera, stąd nie działa

http://support.lenovo.com/pl/pl/products/Lapt...0Software|Drivers%20and%20Software&beta=false
  • Poziom 3  
    Niestety taki program dla tego laptopa po prostu nie istnieje :(
    zamykam