Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fiat Seicento 1.1 mpi 2004 rok słabo wchodzi na obroty

28 Gru 2016 22:23 855 7
  • Poziom 5  
    Siemka wszystkim mam taki maly problem z sc osiaga 120km/h wszystko ladnie pięknie ale na 5 biegu nie chce wgl się zbierać na odcinku km ze 120 przyspiesza do 130 masakryczne to jest 120 wchodzi slicznie ale 5 bieg to masakra wymienialem sądy lambda czyjnik polożenia walu cewki kable przestawialem nawet rozrzad bo przeskoczył i palił jak smok ale nadal nie ma tej mocy jak przy pandzie że momentalnie mam 160 km/h przy seicu nie ma tej dynamiki podpowie ktoś co robić ?
  • Poziom 24  
    Miałem kiedyś podobny przypadek , co prawda w Suzuki Swift - tam winę miała słaba wydajność elektrycznej pompy paliwa.
  • Poziom 5  
    nie wiem co może być 1-4 pocisk ale na 5 biegu to jest tragedia z sandalem w podlodze na 4 120 a na 5 brak mocy

• Poziom 25  
    możliwe że ciśnienie na cylindrach słabe
  • Poziom 5  
    ale gdyby było słabe ciśnienie na cylindrach to nie dał by rady smolić kapcia na 2 biegu a jak mowie do 120 na 4/5 idzie ale wiecej na blat żeby weszło to masakra

Dodano po 42 [sekundy]:

ale gdyby było słabe ciśnienie na cylindrach to nie dał by rady smolić kapcia na 2 biegu a jak mowie do 120 na 4/5 idzie ale wiecej na blat żeby weszło to masakra

• Poziom 25  
    jak to nie, obroty wyższe to smoli, na 5 biegu obroty mniejsze to i nie ma siły
  • Poziom 16  
    odon109 napisał:
    podpowie ktoś co robić ?
    Brać się za sprawdzanie, zaczynając od filtru powietrza po ciśnienie paliwa, sprężania (przepustnica to otwiera się do końca jak pedał w podłodze).
  • Poziom 5  
    sprawdze kąpresje we wtorek i dam znać co i jak

Dodano po 41 [sekundy]:

we wtorek sprawdze kąpresje i dam znac o wyniku