Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Volkswagen golf IV - Niedokładne sklejanie tylnych lamp

BartekMaProblem 29 Gru 2016 17:18 567 7
  • #1 29 Gru 2016 17:18
    BartekMaProblem
    Poziom 3  

Witam wczoraj kupiłem sobie pierwszy samochód mam prawo jazdy od maja i do tej pory jeździłem na praktyki samochodem rodziców i stwierdziłem że trzeba kupić coś swojego pracowałem po lekcjach i mam swój pierwszy samochód czyli golfa IV z 1999 roku 110km nie potrzeba mi niewiadomo czego oby dojechać na praktyki (15km). Już przechodzę do sedna samochód poprzedni właściciel próbował tuningować i oczywiście zmienił przednie reflektory a jak przednie to i tylne na ,,lexusy". Lampy tylne zostały oklejanie w środku karbonem i nawet fajnie to wygląda niestety po tym zabiegu klosz już nie pasował tak jak wcześniej (tak myślę) i żeby klosz się trzymał to został przyklejony na klej w jednym miejscu a reszta odstaje i i sądzę że właśnie przez to lampy zaparowują wyjąłem je dzisiaj i zaniosłem do domu żeby wyschły w środku. Po wyjęciu lamp zauważyłem że guma jest przyklejona do reflektora oczywiście w jednym miejscu i jest cała mokra z obu stron. I teraz moje pytanie co mam zrobić? Mam 2 wyjścia kupić drugie lampy lub zrobić coś z tymi tylko nie wiem co mogę. Chcę podgrzać lampę suszarką tam gdzie jest klej ale boję się że plastikowy klosz się poprostu stopi. POMOCY! :(

0 7
  • #2 29 Gru 2016 17:24
    Alfred_92
    Poziom 32  

Najprostszym rozwiązaniem jest zakup nowych... Daj chociaż zdjęcia tych lamp, bo opis dałeś tak chaotyczny że zrozumiałem z niego jedynie tyle że wczoraj kupiłeś golfa...

0
  • #3 29 Gru 2016 17:35
    BartekMaProblem
    Poziom 3  

Mam komputer w naprawie a na telefonie nie dam rady wstawić zdjęcia po 20 pójdę do znajomego i wstawię ale mam problem z parującymi lampami tylnymi bo ktoś przykleił klosz tylko w jednym miejscu a na rogach odstaje i mam też problem z uszczelką bo jest cała mokra po obu stronach:(

0
  • #4 29 Gru 2016 21:16
    Alfred_92
    Poziom 32  

Uszczelka między lampą a karoseria?
    Winna pewnie jest ta zbyt cienka piankowa uszczelka od tych pseudo lexusów.

0
  • #5 30 Gru 2016 08:56
    andrzej20001
    Poziom 42  

Lampa nowa 120zł. Poszukaj ładnych używek na swoi szrocie lub al.... Zaoszczędzisz na policji ,oni lubia trzepać lexusów szczególnie młodych.

0
  • #6 30 Gru 2016 09:29
    BartekMaProblem
    Poziom 3  

Właśnie Alfred uszczelka jest piankowe.

0
  • #7 30 Gru 2016 17:14
    Alfred_92
    Poziom 32  

Pewnie nie oryginalna tylko cienka od "lexusów", a co do tego co pisze @andrzej20001 Zgadzam się w 100%, kup oryginalne na szrocie (pewnie z 50zł za szt. a te jarmarkowe sprzedaj.
    Kupując używki Kupuj oryginalne Hella i najlepiej z jednego auta bo podróbki potrafią świecić na różowo.

0
  • #8 01 Sty 2017 17:38
    BartekMaProblem
    Poziom 3  

Już zrobiłem poprawiłem po Niemcy podgrzałem tam gdzie był widoczny sylikon i klosz odszedł wyczyściłem stary sylikon był szary ja dałem na bezbarwny i już nie ma kropel wody w środku a co do uszczelki piankową wziąłem jako wzór i wyciąłem dwie ze starej dętki od traktory i przykleiłem je na sylikon do lampy i jest okej do zamknięcia dzięki za pomoc.

0