Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 308 - Peugeot 2012roku 308 1.6 eHDI..pali się kontrolka chek błąd P1352

29 Gru 2016 17:51 3096 2
  • Poziom 2  
    Witam...Dotyczy Peugeot z 2012roku 308 1.6 eHDI..pali się kontrolka chek błąd P1352 Podgrzewanie silnika Charakterystyka usterki;Usterka w przekażniku lub w świecach żarowych- przekażnik założyłem nowy to samo bez zmian,przeażnik po zapłonie bzyczy rrrrrrr- silnik ładnie odpala cały czas czy jest zimny czy ciepły...Mam pytanie czy gdyby były to świece to by ładnie palił ma przebieg 70000 km...Nie wiem czy sprawdzać świece czy może przyczyna jest inna ??? czy kontrolka sama zgaśnie po naprawieniu czy trzeba to jakoś kasować jak ???
  • Poziom 25  
    Miałem co prawda 307 1.6 Hdi i u mnie ten sam błąd występował, ale nie paliła się żadna lampka, dopiero wyszło po podłączeniu pod komputer. Były 3 świece żarowe przepalone, a samochód zapalał bez problemów nawet przy -10 °C.

Dostęp do świec jest tragiczny - znajdują się z tyłu silnika przy ścianie grodziowej kabiny. Jeśli któraś przy wymianie się urwie, to dopiero będzie problem i raczej tylko demontaż głowicy zostaje. Z tego powodu wymianę świec odpuściłem sobie.
  • Poziom 2  
    Witam.. Peugeot 308 - Peugeot 2012roku 308 1.6 eHDI..pali się kontrolka check błąd P1352....Bardzo dziękuję za poradę,miałem nadzieję że nie będę musiał dokopać się do świec,błąd podgrzewanie silnika P1352 charakteryzuje (usterka w przekażniku lub świecach żarowych) statut przerywana(y) może jeszcze gdżieś na przewodzie jest jest uszkodzenie. ?Bardzo proszę o podpowiedz co jeszcze zrobić, .?.Ciekawy jestem czy 308 palącą się kontrolkę check można jakoś wykasować bez podpinania pod kompa ..???