Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tablet Lenovo S8-50L - Po wymianie LCD nie ładuje baterii, nie włącza się .

30 Gru 2016 13:41 2271 1
 • Poziom 2  
  Witam Serdecznie.


  Na temat Tablet nie ładuje baterii, nie włącza się po wymianie LCD wraz z digitizerem, przed naprawą tablet normalnie działał, problemem był natomiast niedziałający digitizer.
  Myślałem, że tablet jest rozładowany, bo z tego, co mi wiadomo długo, czekał na naprawę w szufladzie.
  Dostrzegłem również, że po podłączeniu zasilania procesor na płycie głównej (zaznaczyłem na jednym ze zdjęć w czerwonej ramce) strasznie grzeje się w kilka sekund, próbowałem również podłączać akumulator do gołej płyty głównej, niestety bez zmian, procesor nadal zaczyna się gotować w kilka chwil.
  Dodam tylko, że podjąłem się wymiany wyświetlacza w owym tablecie dla kogoś znajomego, zrobiłem to, tak jak trzeba i z pewnością nie uszkodziłem niczego, zresztą kilka razy już sprawdziłem, czy na pewno wszystko dobrze złożyłem oraz obejrzałem płytę główną i brak na niej jakichkolwiek widocznych uszkodzeń. Doładowałem również wyjętą baterie na „krótko” do momentu osiągnięcia napięcia nominalnego 3,8 V przy pomocy tabletowej ładowarki. Proszę o pomoc.
  Pozdrawiam.

  Tablet Lenovo S8-50L - Po wymianie LCD nie ładuje baterii, nie włącza się . Tablet Lenovo S8-50L - Po wymianie LCD nie ładuje baterii, nie włącza się .
 • Poziom 43  
  Nic sie nie dzieje tak z powietrza. Musiałeś cos uszkodzić, zrobić jakieś zwarcie.
  Przeglądnij dokładnie całą płytę, ale raczej do wymiany procesor juz będzie, więc mało opłacalna naprawa.