Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tablet Lenovo S8-50L - Po wymianie LCD nie ładuje baterii, nie włącza się .

diwadni90 30 Gru 2016 13:41 1656 1
  • #1 30 Gru 2016 13:41
    diwadni90
    Poziom 2  

Witam Serdecznie.

Na temat Tablet nie ładuje baterii, nie włącza się po wymianie LCD wraz z digitizerem, przed naprawą tablet normalnie działał, problemem był natomiast niedziałający digitizer.
    Myślałem, że tablet jest rozładowany, bo z tego, co mi wiadomo długo, czekał na naprawę w szufladzie.
    Dostrzegłem również, że po podłączeniu zasilania procesor na płycie głównej (zaznaczyłem na jednym ze zdjęć w czerwonej ramce) strasznie grzeje się w kilka sekund, próbowałem również podłączać akumulator do gołej płyty głównej, niestety bez zmian, procesor nadal zaczyna się gotować w kilka chwil.
    Dodam tylko, że podjąłem się wymiany wyświetlacza w owym tablecie dla kogoś znajomego, zrobiłem to, tak jak trzeba i z pewnością nie uszkodziłem niczego, zresztą kilka razy już sprawdziłem, czy na pewno wszystko dobrze złożyłem oraz obejrzałem płytę główną i brak na niej jakichkolwiek widocznych uszkodzeń. Doładowałem również wyjętą baterie na „krótko” do momentu osiągnięcia napięcia nominalnego 3,8 V przy pomocy tabletowej ładowarki. Proszę o pomoc.
    Pozdrawiam.

Tablet Lenovo S8-50L - Po wymianie LCD nie ładuje baterii, nie włącza się . Tablet Lenovo S8-50L - Po wymianie LCD nie ładuje baterii, nie włącza się .

1 1
  • #2 07 Sty 2017 18:51
    Freddy
    Poziom 43  

Nic sie nie dzieje tak z powietrza. Musiałeś cos uszkodzić, zrobić jakieś zwarcie.
    Przeglądnij dokładnie całą płytę, ale raczej do wymiany procesor juz będzie, więc mało opłacalna naprawa.

1