Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Mitronik
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

dekoder iti 2850 st n tv brak obrazu i dzwieku na tv kineskopowym

discovery04 01 Sty 2017 07:29 783 3
  • #1 01 Sty 2017 07:29
    discovery04
    Poziom 3  

Witam posiadam tv kineskopowy tz starszej technologii tv podlaczenie dekodera tylko przez euro lub scart , i tu jest problem bo dekoder iti 2850st z nc+ tv na doladowania nie dziala brak obrazu i dzwieku zero reakcjii brak nawet ekranu startowego . Czy to wina tv iz nie cyfrowka czy ja cos zle robie ?

0 3
  • Mitronik
  • #2 01 Sty 2017 12:13
    Artur k.
    Admin grupy audio

Myślę, że powinien Kolega zapoznać się z instrukcją obsługi dekodera:

Cytat:
    Pierwszą czynnością po włączeniu dekodera jest uruchomienie właściwego wyjścia dekodera i wybranie rozdzielczości lub rodzaju sygnału. Sygnały przez złącza SCART i HDMI nie są wysyłane jednocześnie. Dodatkowo mogą być wysyłane w różnych rozdzielczościach i standardach. Należy skorzystać z pilota i naciskając klawisz oznaczony * i następnie odpowiednią cyfrę, wybrać właściwą opcję. W przepadku podłączenia telewizora kablem SCART mamy do wyboru dwie możliwości opisane w tabelce poniżej.

To tylko fragment, gdyż tabelek nie jestem w stanie wkleić jako tekst. Zresztą nie ma takiej potrzeby.
    Instrukcję powinien Kolega otrzymać z dekoderem, a jeśli nie to jest do pobrania ze strony nc+.

0
  • Mitronik
  • #3 03 Sty 2017 20:33
    discovery04
    Poziom 3  

no chętnie bym to zrobił tylko po podłączeniu dekodera ekran czarny tak że pilotem nic nie zrobię nawet strony startowej brak na tv

0
  • #4 03 Sty 2017 20:39
    Artur k.
    Admin grupy audio

Przecież w instrukcji masz tabelkę, można się nią posłużyć w ciemno naciskając przyciski na pilocie. Masz to wyjaśnione nawet we fragmencie który zacytowałem.
    A jak nie, to idź do sąsiada, podłącz pod HDMI i tam skonfiguruj sobie dekoder.

Przecież ja tam do Ciebie do Kutna nie pojadę ze swoim TV by podłączyć dekoder i go odpowiednio skonfigurować.

0