Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo G510 - Nie ładuje baterii

piorek0693 01 Sty 2017 15:36 417 3
  • #1 01 Sty 2017 15:36
    piorek0693
    Poziom 4  

Witam mam problem z laptopem Lenovo g510 na początku przestał ładować więc pomyślałem że to ładowarka i kupiłem nową "nieoryginalną" i działał 2-3 dni i znowu nie ładował pomyślałem, że może coś z ładowarką więc ją odesłałem na gwarancję a kupiłem nową tym razem oryginalną i znowu 2-3 dni i przestała działać, więc oddałem laptopa na gwarancję. Stwierdzili że jest uszkodzona obudowa górna i dolna oraz płyta główna mechanicznie co nie podlega gwarancji a koszt naprawy jaki mi napisali to 1300 zł więc od razu zrezygnowałem z ich naprawy. Nie wiem czy rzeczywiście jest to wina płyty głównej czy nie bo jak dla mnie to dziwne że to płyta główna jest uszkodzona bo wtedy prawdopodobnie laptop by wgl nie działał. Gdy go odebrałem podłączyłem go pod ładowarkę kolegi to działał tylko, że nie ładował, a pod moją chwilę działa i zaraz przestaje ładować i nie wiem czy to dalej z tą ładowarką jest coś nie tak czy co. Proszę o jak najszybszą pomoc czy to rzeczywiście może być płyta główna czy coś może z modułem ładowania czy coś w tym stylu, chcę się dowiedzieć czy poprostu serwis niechciał mnie naciągnąć na pieniądze. Dodam jeszcze że laptop nigdy mi nie spadł ani nic w tym stylu.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

0 3
  • #2 01 Sty 2017 17:11
    miecho18
    Spec od komputerów

Uszkodzenie na płycie wymagające wykonania pomiarów. Dobry serwis naprawi tą usterkę bez problemu, oczywiście bez wymiany płyty.

0
  • #3 01 Sty 2017 17:58
    boro1234567
    Spec od komputerów

piorek0693 napisał:
    Nie wiem czy rzeczywiście jest to wina płyty głównej czy nie bo jak dla mnie to dziwne że to płyta główna jest uszkodzona bo wtedy prawdopodobnie laptop by wgl nie działał.
    Tak usterka jest na płycie.
    Bez problemu do naprawienia jeśli płyta trafi w odpowiednie ręce.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo