Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung 9005 note 3 zielona kreska na wyświetlaczu amoled

01 Sty 2017 17:25 2910 7
  • Poziom 9  
    Witam w nowym roku.
    Problem dotyczy wyświetlacza super amoled, a dokładnie zielona kreska po długości ekranu. Przyznam szczerze ze widziałem takie defekty przy telefonach z klapką lub rozsuwanych. Co może być powodem? Ekran, czy jakaś taśma łącząca ekran z płytą główną ?
    Samsung 9005 note 3 zielona kreska na wyświetlaczu amoled
    P.s poproszę o przeniesienie do odpowiedniego działu
  • Poziom 9  
    Prawdopodobnie uszkodzony wyświetlacz,taśma od wyświetlacza nie jest ruchoma co występuje w telefonach typu slide.mogłeś go np:przycisnąć w kieszeni i dlatego powstała ta zielona kreska.
  • Poziom 9  
    Tak tez myślę ale poprosiłem o pomoc bo może są jeszcze jakieś inne pomysły usterki
  • Poziom 9  
    Rozumiem że przy wyłączonym ekranie nie musi być śładu uszkodzenia. I jeszcze jedna rzecz. Przy ciemnym ekranie linia jest bardzo rzadko zielona, a przy rozświetlonym na maksa , jest już cała zielona. Nie daje mi spać ta taśma bo objaw jest identyczny. A może jednak został obluzowany jakiś mikro styk? sam ekran to koszt w tym przypadku 700 zł i raczej wolał bym żeby mieć chociaż czesciową pewność ze to własnie uszkodzony ekran a nie taśma. Sory że tak męczę :)
  • Poziom 9  
    Na 100% to nie jest taśma,wymienilem juz duzo wyświetlaczy z takimi objawami i zawsze przyczyna byl wyswietlacz ,a nie taśma.No niestety w tym modelu jest drogo ze względu na klejony wyswietlacz do dotyku,są ludzie co rozklejaja takie rzeczy ale koszt też nie jest mały.
  • Spec od GSM
    Rozklejanie tu nic nie pomoze,
  • Poziom 9  
    No cóż. 6 stówek trzeba szykować