Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop Dell - Wyskakujące okienka w przeglądarce

Chienne 02 Sty 2017 17:33 366 2
  • #1 02 Sty 2017 17:33
    Chienne
    Poziom 2  

Dzień dobry!
    Mam pewien problem z laptopem rodziców. Od pewnego czasu mieli problem z wyskakującym okienkiem "Reimage Repair". Czasem też pojawiało się nowe, puste okno, które po chwili samo znikało. Problem ten pojawiał się przy próbie otwarcia zwykłych linków, nowych kart lub na przykład przy kliknięciu w suwak po prawej stronie, by przesunąć stronę w dół. Szukałem w internecie rozwiązań, chcąc to naprawić. Przeskanowałam komputer Avast'em. Skorzystałam z CCleaner'a. Użyłam też AdwCleaner'a i ostatecznie użyłam Malwarebytes Anti-Malware. Problem jednak nie zniknął. Jedyna różnica jest taka, że teraz, gdy otwiera się nowa karta pojawia się to:

Laptop Dell - Wyskakujące okienka w przeglądarce

Nie wiem już co zrobić, by zaczęło to działać jak należy. Proszę o rady i pomoc :)

0 2
  • Pomocny post
    #2 02 Sty 2017 19:36
    Kolobos
    Spec od komputerów

Zamiast AdBlock zainstaluj uBlock Orgin.

Obok frst.exe utworz plik Fixlist.txt z zawartoscia:
    HKU\S-1-5-18\...\RunOnce: [SPReview] => C:\Windows\System32\SPReview\SPReview.exe [301568 2016-08-22] (Microsoft Corporation)
    CHR Extension: (Screenshots) - C:\Users\Wronika\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\fackafonjfieaepmmfihgmpehnlbefpe [2016-12-15]
    CHR HKLM-x32\...\Chrome\Extension: [eofcbnmajmjmplflapaojjnihcjkigck] - hxxps://clients2.google.com/service/update2/crx
    CHR HKLM-x32\...\Chrome\Extension: [gomekmidlodglbbmalcneegieacbdmki] - hxxps://clients2.google.com/service/update2/crx
    2016-12-23 18:09 - 2016-12-23 18:34 - 00000000 ____D C:\AdwCleaner
    EmptyTemp:

W FRST wybierz Napraw.

0
  • #3 04 Sty 2017 19:25
    Chienne
    Poziom 2  

Zaczęło działać jak należy, super, dzięki wielkie! <3

0