Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak pominąć weryfikację konta Google w Archos 45b Neon?

02 Sty 2017 21:28 3819 3
  • Poziom 8  
    Kolega niedawno kupił telefon wymieniony w temacie i poprosił mnie o pomoc w rozwiązaniu następującego problemu: telefon jest po hard resecie i gdy przechodzimy przez to wprowadzenie (update, instalacja karty sim itp) zatrzymuje się ono w punkcie "zweryfikuj konto Google" i prosi o wprowadzenie adresu email oraz hasła do tego konta które założył tam pierwszy właściciel, ale ani ja, ani mój kolega nie mamy z nim kontaktu. I tu nasuwa się pytanie: jak to pominąć?". Od razu dodam że poradnik z YouTube nic nie dał bo zwyczajnie się w nim gubię i ile razy bym próbował tyle razy spartolę sprawę. Prosił bym o w miarę jasne wytłumaczenie problemu.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 35  
    Skoro poradnik z YouTube nie dziala musisz albo kombinować na własna rękę, albo pójść do dobrego serwisu w Twojej okolicy i uczciwie zapłacić za usługę.
  • Poziom 8  
    Witam, miałem ten sam problem ale z tabletem kiano slim 3gr android 5.1.1 , próbowałem wszystkiego i już prawie zrezygnowałem ale , no właśnie podczas wstępnej konfiguracji automatycznie aplikacja Google ustawia wifi i łączy się z siecią
    w celu pobrania aktualizacji wymagając zalogowania do konta . U mnie znajduje siec w domu więc pomyślałem ,
    a jakby wyłączyć wifi?
    Tablet sam znajduje dostępne sieci i je wyświetla więc zaznaczyłem opcje ,,
    zapomnij sieć; i bingo poszło dalej bez logowania do konta . Potem skonfigurowałem swoją sieć i wszystko jest jak należy.
    Nie wiem jak to zadziała na innych sprzętach ale u mnie zadziałało.
    Na samym początku android chce włączyć transmisję danych ale trzeba to wyłączyć aby nie miał dostępu do internetu.
  • Poziom 8  
    Niestety ten sposób u mnie nie zadziałał. Zamykam z powodu braku rozwiązania.