Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi A6 4G 2012r - wsad pamieci elektroniki koła kierownicy 4H0953568

02 Sty 2017 23:48 804 4
  • Poziom 24  
    Witam!

Potrzebuje zawartość pamięci 95080 Elektroniki kolumny kierowniczej do Audi A6 z 2012r. Czujnik kąta skrętu kierownicy G85 został przekręcony i mam w parametrach cały czas wartość 819 stopni.
    Według opisu nadaje się do wymiany.

Numery to 4H0953568H, pamięć j.w.

Pozdrawiam
    Radek
  • Poziom 43  
    Radeon 24 napisał:
    Czujnik kąta skrętu kierownicy G85 został przekręcony

Ale co zniszczyłeś go czy jak? Jeśli tak to go wymień.
  • Poziom 24  
    Witam!
    Nie, auto ma wymienioną całą listwę kierowniczą (wspomaganie itd) i ktoś przy składaniu obrócił kierownicą i tak złożył, lub było coś grzebane (auto sprowadzone uszkodzone od spodu). 44-czyli wspomaganie wrzeszczy o czujnik kąta skrętu, a 16- elektronika kolumny kierowniczej - uszkodzenie mechaniczne czujnika skrętu. Wspomaganie działa, ale świeci się ikona kierownicy i ESP. W parametrach 16tki mam czujnik kąta skrętu na stałe 819 stopni i przy kręceniu kierownicą nic się nie zmienia.
    Adaptacja, zerowanie itp robiona była przy pomocy VCDSa, CDIF, KTS i żadne z tych urządzeń nie przeszło jej poprawnie.
    Po ustawieniu czujnika faktycznie na "środku" wchodze w nastawy podstawowe, uprzednio się logując i widze na kalibracji, że czujnik jest na zero (nawet ruszając nim w lewo i prawo parametry się zmieniają poprawnie), ale nastaw nie chce przejść poprawnie.
  • Poziom 30  
    Tu masz podobny temat.Plik jest z hasłem ale jak poprosisz to pewnie udostępnia.