Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Audi 100 C3 2.0 115 km - Audi kręci lecz nie odpala

audi100c3 03 Jan 2017 11:10 798 3
    audi100c3
    Level 2  
    Witam. Posiadam cygaro z 1986 r. Autko ostatnio mnie zawiodło. Spadło w trasie z obrotów i nie chciało odpalić. Po dłuższej przerwie auto odpaliłem, przejechałem kilka km i znów ten sam problem. Teraz nie odpala wcale. Rozrusznik kręci lecz brakuje prądu. Pompka paliwa również prawdopodobnie się spaliła gdyż wcześniej ciągle chodziła a teraz nie słychać wogóle. Może ktoś spotkał się z podobnym problemem i jest w stanie podpowiedzieć co może się dziać że nie odpala. Przyczyn może być wiele ale sztuka to Znaleźć tą odpowiednią. Z góry dziękuję.

Moderated By CameR:

Czy coś zostało już sprawdzone, zmierzone, wyeliminowane ?
    Reg. 3.1.15. Nie pytaj od razu na forum, jeśli samemu nic wcześniej nie sprawdziłeś lub nie podjąłeś próby samodzielnej diagnozy. Pamiętaj, że porady są udzielane w sposób zdalny przy braku fizycznego dostępu do urządzenia, problem musi być bardzo dobrze opisany i zrozumiany przez użytkowników, a tytuł powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki.

audi100c3
    Level 2  
    Auto to Audi 100 C3 2.0 5-cylindrowy 115km z 1986 r. W aucie nie zostały sprawdzane wszystkie przyczyny po kolei. Są przewidziane usterki takie jak czujnik położenia wału, przebicie na alternatorze.
    Piotrekdriver1
    Level 12  
    Jak pompka milczy i brak iskry to sprawdź czujnik halla w pierwszej kolejności.
    cygaro1986
    Level 1  
    podepnę się pod temat mam audi 100 c3 2,0 5-cylindrowe z 86r jechałem i zgasła po odczekaniu odpaliła ale po przejechaniu kilku km znowu zgasła.
    Rozrusznik kręci i jest iskra ale nie odpala, proszę pomóżcie . Z góry dzięki. Dodam jeszcze że za nim zgasła to coś delikatnie strzeliło pod maską ale wszystko wygląda na całe.