Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Optymalne połączenie kina domowego, tv i dekodera Polsatu

Korghdor 03 Sty 2017 20:41 435 6
  • #1 03 Sty 2017 20:41
    Korghdor
    Poziom 4  

Witam,
    Posiadam TV Samsung UE-55ES7080UXZG
    Kino domowe HT-E6759W
    Dekoder Polsat ECHOSTAR HDS-400E

Mam problem z podłączeniem tych urządzeń, Dekoder podłączyłem kablem HDMI do kina domowego do gniazda HDMI-1, kino domowe z HDMI-OUT do TV HDMI(ARC). Obraz jest i dźwięk również, ale nie mam możliwości wejścia w menu kina domowego aby zmienić ustawienia dźwięku. Jeżeli podłączam samo kino domowe do TV w różnej kombinacji HDMI również nie mam możliwości wejścia w ustawienia kina domowego. Czy te urządzenia mogą być niekompatybilne? Dodam, że wcześniej miałem inny TV Samsunga i wszystko działało.

Dodatkowym problemem jest, co jakiś czas samoczynna zmiana na kinie domowym źródła na D.IN i wtedy trzeba ręcznie ustawić na HDMI-1. JEst to dość uciążliwe

0 6
  • #3 03 Sty 2017 22:12
    Korghdor
    Poziom 4  

Mając podłączone kino domowe, powinienem mieć dostęp do jego funkcji takich jak Radio, ustawienia dźwięku, Allshare itp. Wcześniej jeżeli na kinie domowym ustawiłem Radio na telewizorze widoczne było ustawienie fal itp, teraz jeżeli włączę radio to owszem jest głos, ale na TV wyświetlany jest komunikat o braku sygnału i aby sprawdzić poprawność połączenia, podobnie pozostałe funkcje kina, czy to odtwarzacz DVD czy jakiekolwiek inne menu. Nie mogę połączyć TV z routerem WIFI ponieważ, jeżeli zostaną wyszukane sieci bezprzewodowe automatycznie zostaje zamknięte to okno i zamyka się całe menu. Nie mam pojęcia o co chodzi

1
  • #5 03 Sty 2017 22:16
    Korghdor
    Poziom 4  

Widzę polsat pod warunkiem że na kinie domowym jest ustawione HDMI-1 na innych ustawieniach kina domowego nie ma nic.

0
  • #7 03 Sty 2017 22:24
    Korghdor
    Poziom 4  

Dokładnie tak.
    Właśnie instrukcja, którą mam jest tylko po niemiecku :/

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo