Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Potrzebne spolszczenie do The walking dead season 2 w wersji na androida.

03 Jan 2017 21:30 1935 4
  • Level 8  
    Cześć. Nie wiedziałem gdzie mam umieścić to pytanie, więc w razie błędu przepraszam i proszę o poprawkę. Ale do rzeczy. Zainstalowałem dzisiaj The walking dead season 2 na telefonie, ale gra jest niestety po rosyjsku. Nic z niej nie rozumiem, no a co to za gra w której nie wiadomo co się dzieje. Jeżeli komuś to potrzebne to gra ma 2 pliki *.obb i jest w wersji na adreno a mój telefon to Huawei ascend g6 lte l11. Mam nadzieję że spolszczenie istnieje i tylko ja nie potrafiłem go odnaleźć. Z góry dzięki za wysiłek.
  • Level 32  
    Nie ma spolszczenia na androida z tego co się orientuję. Też kiedyś go szukałem. Jedyne wyjście to grać po angielsku, nie wiem co za wersję zainstalowałeś, że masz po rosyjsku (może da się w ustawieniach zmienić język)
  • Level 8  
    Próbowałem zmienić język ale cyrylica to dla mnie tylko kreski z których nic nie rozumiem, z angielskim pół biedy bo w szkole całkiem nieźle mi idzie więc to nie stanowiło by problemu . A czy jest chociaż do pierwszego sezonu? Bo z tego co pamiętam to kiedyś na jakimś forum był poruszany ten wątek. Próbowałem szukać tu i tam ale wszystko co znalazłem to śmieci albo malware.
  • Level 32  
    Do pierwszego sezonu nie szukałem ale wątpię aby było spolszczenie.
  • Level 8  
    Temat zamknięty. Powód: przedawnienie.