Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mazda 6 2005r - Falujące obroty, nie działa tempomat nawiew

04 Sty 2017 18:16 834 3
  • Poziom 10  
    Zaczęło się od wymiany żarówki, wymieniając ja zrobiłem zwarcie wyrzuciło bezpiecznik od tamtej pory auto ma wysokie obroty, przestał działać tempomat i nawiew, po nienaciśnięciu hamulca obroty w równym tępię skaczą od ok 700 do 2000.
    Odwiedziłem już kilka warsztatów i wszyscy się poddają, zacytuję co dziś mi powiedział mechanik:
    "Auto ma zbyt wysokie obroty przez zbyt bogatą mieszankę, check się nie zapala ponieważ sondy mimo że są sprawne nie pracują, z tempomatem nie mogę się połączyć, a do wentylatora nawiewu nie dochodzi prąd."

Nie wiem już sam co robić, myślałem nad kupnem i wymianą wszystkich komputerów, ale to b.duży koszt a jeśli okażę się że nie w tym tkwi problem to tak jak gdybym wyrzucił pieniądze w błoto. Może miał tutaj ktoś podobną sytuację, lub wie w czym może tkwić problem?

@edit
    Zapomniałem to jest Mazda 6 2.0 16v z 2005r wersja przed liftem.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 34  
    Napisz jeszcze jaki to silnik, w silniku brak błędów ?
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Pojechać do innego elektryka, który znajdzie kolejny spalony bezpiecznik. ;) Auto faluje bo nie ma jednej całej gałęzi zasilania. Stąd też brak dmuchawy.
  • Poziom 10  
    Nie ma żadnych błędów, bezpieczniki tak samo jak przekaźniki wymieniłem wszystkie.

@edit
    Jeśli nie macie pomysłów, to może chociaż ktoś poleci dobry warsztat w łódzkim?