Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV w budżecie 1800-2000 zł

sergBB 06 Sty 2017 09:23 432 3
  • #1 06 Sty 2017 09:23
    sergBB
    Poziom 8  

1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 17 m2
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 2,0-2,5 m
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem? najczęściej 2
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? bokiem
    5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? stać
    6. Jak słońce świeci w pokoju? Okna są mocno zacienione więc światła słonecznego wpada do pomieszczenia mało. Światło jeśli już wpada to z prawej strony ekranu (TV będzie stal prostopadłe do okna).
    7. Jaki masz obecnie telewizor? Nie posiadam żadnego.
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał? HDMI, USB, dobrze by była obsługa HDMI-CEC
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? HDMI
    10 .Jakie urządzenia? Mini komputer przez złącze HDMI czasami laptop.
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 4-5
    12. Czy zdarza się że przez kilka godzin oglądasz tylko jeden program? rzadko
    13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Seriale, filmy, programy rozrywkowe, talk-show.
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie? Tak, planuje podłączyć do TV zewnętrzny mini komputer więc telewizor nie musi być Smart TV.
    15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? Nie zamierzam grać w gry.
    16. Preferencje co do marki? brak
    17. Preferencje co do wielkości? 40”-43”
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach? Słaba ostrość obrazu oraz kiepski dźwięk.
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? wieczorami
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 1800 zł (jeśli będzie warto dołożyć to max 2000 zł)
    21. Jak często wymieniasz telewizory w domu? Rzadko, aż się popsuje.
    22. Czy korzystasz często z aplikacji internetowych? często

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Poszukuje nowego TV, który będzie wykorzystywany tylko i wyłącznie do oglądania treści z internetu. Nie planuje do niego podłączać kablówki, ani telewizji satelitarnej. W planach mam podłączenie do niego zewnętrznego
    minikomputera, który będzie robił jako funkcjonalność Smart TV. Dlatego też jeżeli w określonym przeze mnie budżecie będę mógł dostać telewizor lepszy jakościowo (lepszy obraz, dźwięk, itp.), ale pozbawiony funkcji
    Smart to nie ma dla mnie problemu. Nie mam preferencji co do marki i nie mam co do żadnej marki uprzedzeń, ale z tego co już wyczytałem raczej nikt nie poleca pchania się w mało popularne, "marketowe" produkty.

• Pomocny post
    #2 06 Sty 2017 12:31
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Samsung 40J6200
    Philips 43PUS6401

Jeśli do internetu i na długie lata to obowiązkowo 4K, Android.
    Cena za 43PUS6401 dla członków forum 2050 zł z kalibracją profesjonalną gratis.

• #3 06 Sty 2017 13:23
    sergBB
    Poziom 8  

LOCOLOCO napisał:
    Cena za 43PUS6401 dla członków forum 2050 zł z kalibracją profesjonalną gratis.

Dziękuje za propozycję modeli.
    Staram się namierzyć jakieś info na temat wspomnianej zniżki, ale nie bardzo mi to wychodzi.
    Jaki sklep ma zniżkę dla forumowiczów i w jaki sposób ją można otrzymać?

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME