Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toledo 2 99r 1,6 centralny nie działa prawidłówo

Piotrek4211 06 Sty 2017 10:54 348 4
  • #1 06 Sty 2017 10:54
    Piotrek4211
    Poziom 8  

Witam.Mam problem z centralnym zamkiem w toledo 2 99r dopiero go kupiłem i przeszukałem neta ale nie znalazłem podobnej usterki.Więc wygląda to tak że przy zamykaniu drzwi z pilota w kluczyku czy z zamka drzwi kluczykiem próbowałem też zamykać zamkiem w klapie bagażnika to zamykają się drzwi lewe przód,lewe tył i bagażnik,natomiast prawy przód i tył zaskakują rygle ale od razu odbijają i zostają otwarte,w momencie otwierania czy pilot czy klucz z zamka (drzwi kierowcy,klapa bagażnika) otwierają się drzwi lewy przód,lewy tył i klapa bagażnika,a prawe przód i tył zamykają się.Nie wiem czy jest to wada zamka w drzwiach kierowcy czy zamek z prawej strony(już myślałem że może ktoś odwrotnie podpiął kostkę z prawej strony dlatego tak działa) nie wiem gdzie szukać przyczyny by nie rozbierać wszystkich zamków.i jeszcze jeden problem myślę że związany z centralnym (nie chcę pisać nowego postu więc piszę tu jeśli źle robię to przepraszam) lampka oświetlenia wnętrza ustawiając włącznik na pozycję otwartych drzwi lampka świeci cały czas nawet gdy drzwi są zamknięte nie gaśnie nie świecą też lampki w drzwiach.(tzw kopertówki) proszę o pomoc,dziękuję i pozdrawiam.

0 4
  • #2 06 Sty 2017 11:12
    19710128
    Poziom 16  

Odwrotnie podłączona prawa strona.

0
  • #3 06 Sty 2017 11:16
    Piotrek4211
    Poziom 8  

dzięki za podpowiedź tylko gdzie szukać przy zamkach czy gdzieś w kostce koło słupka

0
  • #4 06 Sty 2017 11:24
    19710128
    Poziom 16  

Kostka albo centralka. W drzwiach. Rozumiem że jak się zamykają prawe przy otwieraniu lewych to jest i na odwrót. Otwierają się prawe przy zamykaniu lewych.

0
  • #5 06 Sty 2017 11:33
    Piotrek4211
    Poziom 8  

Tak jak zamykam czy z pilota w kluczyku czy kluczykiem w zamku to lewe przód i tył zamyka a prawe zostają otwarte(zaskakują ale zaraz rygielki odskakują i są otwarte) natomiast jak otwieram to drzwi lewe tył i przód otwierają się a prawe przód i tył w tym momencie się zamykają.

0