Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

DWR116 - Brak internetu na tablecie Lenovo

06 Sty 2017 11:42 735 2
  • Poziom 37  
    Mam taki router z modemem LTE i jako taki zestaw spisuje się bardzo dobrze, z tym ,że są problemy na niektórych smartfonach i tabletach, np. moim S6000. Łączy się, uwierzytelnia, zasięg pełny wifi, ale szare kreski, brak połączenia z internetem. Nie pomaga ponowne logowanie ani inne zabiegi, choć dawniej często, a teraz czasem się zdarzy, że połączy. Da się coś przestawić, przeprogramować?
  • Poziom 14  
    witam

spróbuj testowo na Routerze zejść z zabezpieczeniami z WPA2 na WPA lub BEZ zabezpieczeń.
    Na komórce usuń zapisaną sieć ( DWR116) i po zmianie konfiguracji rutera połącz się do niego ponownie

(opis : http://www.dlink.com/pl/pl/support/faq/router...acja-polaczenia-bezprzewodowego_wi_fi_dwr_116 )

każda karta bezprzewodowa jest na innym układzie ( Realtek, Broadcom, ralink, Linksys, cisco, intel, itp ) i czasami bywa tak jak na wierzy Babel :)
  • Poziom 37  
    Zanim napisałem ten wątek zostało to już zrobione- powiedział mi "nadworny informatyk". Dla zmylki np. wczoraj (klika razy w tygodniu korzystam z tej sieci) przez cały czas, ok 3 godziny było dobrze. Nie jest to tak, że zależy na jakim kanale się połączą to idzie albo nie?