Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy jest mozliwośc odzyskania danych po instalacji

jarek671 06 Sty 2017 15:23 282 6
  • #1 06 Sty 2017 15:23
    jarek671
    Poziom 2  

Witam, czy istnieje możliwośc odzyskania danych, miałem system windows 10, wróciłem do windows7, przy isntalacji padło zapytanie czy chce sformatować partycje systemową, zaznaczyłem tak, po instalacji patrze, a tu z 3 partycji tylko jedna partycja została, a miałem C- systemowa, B- na której miałem swoje dane i chciałbym je bardzo odzyskać... i ostatnia była z plikami recovery windows. Jakaś podpowiedź od czego zacząć lub ile kosztuje taka usługa ?

0 6
  • #2 06 Sty 2017 15:30
    Kasek21
    Poziom 43  

jarek671 napisał:
    wróciłem do windows7

Instalacja z nośnika czy Recovery?

Jakiej wielkości była ta partycja z danymi?

Co teraz pokazuje Zarządzanie dyskami?

0
  • #3 06 Sty 2017 15:35
    mati211p
    Specjalista - HDD i odzyskiwanie danych

Najlepiej nie Zarządzanie dyskami a DMDE - screen z widoku okna partycje po wyborze tego dysku z urządzeń fizycznych. Ponadto nie należy używać systemu z tego dysku a dysk podłączyć jako drugi, lub korzystać z systemu na pendrive/CD.

0
  • #4 06 Sty 2017 16:45
    jarek671
    Poziom 2  

instalacja byla z oryginalnej plytki z windowsem 2 cd + podczas tego wymagało żeby włożyć 3płyte z recovery, kolo150gb i danych z 30 gb było na pewno, ale mi głownie chodzi żeby tylko odzyskać pliki graficzne, odpalilem strong recovery i widze znajduje jakas czesc plików jaka była, opłaca sie wykupić licencje na strong recovery ?

0
  • #5 06 Sty 2017 17:06
    mati211p
    Specjalista - HDD i odzyskiwanie danych

Kolega może wykonać zalecenia, które podałem wyżej, albo jeśli chcesz odzyskiwać po swojemu, to tak rób. Jeśli chcesz płacić za program, mimo, że za darmo też dane da się odzyskać to płać, twoja decyzja.

0
  • #6 06 Sty 2017 21:28
    boosik
    Poziom 8  

Pobierz program recuva odzyskuję 90% plików jest dobry i skuteczny sam w serwisie wiele razy go używałem

0
  • #7 07 Sty 2017 15:30
    tzok
    Moderator Samochody

Nic nie instaluj na tym dysku, najlepiej włóż go do innego komputera i zacznij od wykonania jego kopii posektorowej na inny nośnik. Im mniej zapisów na tym dysku, tym większa szansa, na odzyskanie danych. DMDE możesz bezpiecznie użyć, bo sam nic nie zapisze, ale nie instaluj go na tym dysku.

0