Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Brak basów po podłączeniu do wieży

06 Jan 2017 21:58 795 4
 • Level 8  
  Witam Wszystkich
  mam problem i nie wiem jak go rozwiązać :( Chciałem podłączyć laptopa Lenovo G500 do wieży SONY (segmentowa) żeby posłuchać głośniej muzyki (np z YT) ale niestety po podłączeniu brakuje basów :( co zrobić ? Dodam że oba urządzenia podłączyłem kablem jack / chinch. Po podłączeniu słuchawek do laptopa basy graja aż miło a jak podłącze do wieży to lipa :( Dzięki za poradę.
 • Level 21  
  Skoro na wyjściu laptopa po podłączeniu słuchawek słychać dobre basy tzn., że problem może leżeć po stronie wieży. Jak gra np. po włączeniu radia czy odtwarzaniu płyty sama wieża, może trzeba dokonać ustawień w wieży w celu zwiększenia basu.
 • Level 8  
  Radio, konsola, tv - jak puszczam przez wieże gra OK - wszystko w jak najlepszym porządku - powiem więcej podpinam inny laptop (kumpla) samsung i basy są - wiec to też nie wina kabla. Próbowałem chyba wszystkiego, ale nic nie wskórałem dlatego tu napisałem :)
 • Helpful post
  Level 42  
  Proszę sprawdzić ustawienia karty audio laptopa w sytuacji kiedy podłączone są słuchawki, a kiedy wieża.
  Czy następuje jakaś zmiana?
  Domyślnym ustawieniem powinny być głośniki w obydwu przypadkach.
 • Level 8  
  Cześć - dzięki za poradę - ale chyba tak mam zawsze :) nie zmieniłem nic nie instalowałem - włączyłem kompa zobaczyłem w ustawieniach że mam głośniki - podpoiłem słuchawki (nadal pokazywały się tylko głośniki) grało super - wypiąłem i wpiąłem wieże i ku mojemu zdziwieniu usłyszałem BASS :) nadal nie wiem co jest powodem tego ale na tą chwile działa :)