Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zablokowane zdjęcie, Windows phone...

Lord_Maciej 07 Sty 2017 14:55 2763 1
  • #1 07 Sty 2017 14:55
    Lord_Maciej
    Poziom 5  

Witam, jakiś czas temu zrobiłem zdjęcie tel z systemem windows phone. Próbowałem je wysłać mmsem i okazało się, że przez chwilę, podczas otwierania zdjęcia, pokazuje się mała kłódka w górnym lewym rogu. Od tego momentu zdjęcia nie dało się dodać jako załącznik, jakimś cudem udało mi się skopiować zdjęcie na komputer. To jednak nic nie zmieniło, zdjęcia nie da się otworzyć, wyskakuje komunikat, że zdjęcie ma nieobsługiwany format, lub są nieaktualne komponenty galerii fotografii windows...
    Czy ktoś się orientuje co mogło się stać? We właściwościach widać, że to jest jpg i wszystkie inne programy widzą jpg, ale niczym nie idzie tego otworzyć. Może to głupie, że walczę o jedno zdjęcie, ale wyszło wyjątkowo i chciałbym je odzyskać. Pozdrawiam.

0 1
  • #2 26 Mar 2017 14:33
    iagre
    Poziom 35  

Ile bajtów ma plik? 0? Zobacz w notepadzie jaka jest zawartość pliku. Jeżeli plik ma 0 bajtów lub notepad pokazuje pustki to znaczy że nastąpił błąd zapisu i zdjęcie jest (prawie) nie do odzyskania. Jeżeli w telefonie zdjęcia zapisujesz na karcie pamięci i po wykonaniu tego zdjęcia nic na tej karcie nie zapisywałeś to możesz spróbować odzyskać zdjęcie za pomocą specjalistycznego programu do odzyskiwania, umieszczając tą kartę w czytniku podłączonym do PC i

1