Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Passat B5 98r 1,6 benzyna - Dym spod maski. Może ktoś pomóc?

07 Sty 2017 20:40 732 4
  • Poziom 2  
    Mam problem z autem. Chciałem odpalić dziś samochód i oczywiście akumulator rozładowany nie zdziwiłem się bo jest dość zimno, mimo że mam pierwszy raz taki problem. Podłączyłem akumulator do prostownika, naładował się. Po podłączeniu plusa do akumulatora włączył się czujnik od akumulatora ( chyba tak to się nazywa nie wiem nie miałem do tej pory kontaktu z mechniką to moje pierwsze auto) zaczął świeci na czerwono i piszczeć, poruszałem kabelkami i przestał. Odpaliłem auto i usłyszałem znowu jakiś alarm, który po chwili się wyłaczył, żadna kontrolka się nie zaświeciła. Po kilku sekundach z lewej strony maski zaczął wydobywać się biały dym. Pomoże ktoś? Co to może być?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    Syrena alarmu się zjarała:) ?????zapodaj zdjęcia co się dymiło
  • Pomocny post
    Poziom 33  
    Toż nikt za Ciebie pod maskę nie zajrzy, grom raczy wiedzieć co tam masz zamontowane i z czego ten dym, może w czasie ruszania kablami coś się zwarło i upaliło.
  • Pomocny post
    Poziom 12  
    U znajomego na mrozie poszedł dym z silnika wycieraczek.Co najdziwniejsze że wycieraczki działają.
  • Poziom 2  
    temat zamknięty, nieszczelny wydech. Dziękuje za pomoc :)