Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fabia I Radio Symphony - Zablokowane radio pomimo poprawnego kodu

sratzch 07 Sty 2017 21:26 1071 6
  • #1 07 Sty 2017 21:26
    sratzch
    Poziom 9  

W Fabii I po wymianie akumulatora, nie mogę rozkodować radia Symphony SKZAZ9F
    Pomimo wpisywaniu poprawnego kodu i zatwierdzeniem go przez 2 sek ">" wyskakuje SAFE z małą 2 u góry wyświetlacza próba z przyciskiem ">>" bez rezultatu. Dodam, że kod ten na 100% jest prawidłowy, gdyż mam go w papierach od samochodu i wczesną jesienią kiedy wyciągałem akumulator, żeby wymienić zbiorniczek od spryskiwaczy, kod ten zadziałał bez problemu.

0 6
  • #2 07 Sty 2017 22:08
    ikar55
    Spec od car audio

Spróbuj jeszcze raz odłączyć akumulator na około 3 minuty. Po uruchomieniu radia (SAFE 2) musisz odczekać na włączonym radiu ponad godzinę by móc ponownie wykonać procedurę odkodowania. Jeśli kod masz 100% pewny i radio się nie uruchomi, to będziesz musiał udać się z nim do serwisu coderadio.

1
  • #3 07 Sty 2017 22:13
    sratzch
    Poziom 9  

a co mogło się posypać ?

0
  • #4 07 Sty 2017 22:24
    ikar55
    Spec od car audio

Poprzez zaiskrzenie podczas zakładania klemy, mogło dojść do niekontrolowanych zmian w pamięci radia. Ale być może wystarczy mu reset.

0
  • #5 07 Sty 2017 22:47
    czajnik23
    Poziom 18  

sratzch napisał:
    W Fabii I po wymianie akumulatora, nie mogę rozkodować radia Symphony SKZAZ9F
    Pomimo wpisywaniu poprawnego kodu i zatwierdzeniem go przez 2 sek ">" wyskakuje SAFE z małą 2 u góry wyświetlacza próba z przyciskiem ">>" bez rezultatu. Dodam, że kod ten na 100% jest prawidłowy, gdyż mam go w papierach od samochodu i wczesną jesienią kiedy wyciągałem akumulator, żeby wymienić zbiorniczek od spryskiwaczy, kod ten zadziałał bez problemu.

Numery z radia zgadzają sie z numerami po zakupie auta?

0
  • #6 07 Sty 2017 23:09
    sratzch
    Poziom 9  

Tak, kod już w październiku używałem do odkodowania radia natomiast teraz radio nie chce go przyjąć.

1
  • #7 08 Sty 2017 18:53
    czajnik23
    Poziom 18  

sratzch napisał:
    Tak, kod już w październiku używałem do odkodowania radia natomiast teraz radio nie chce go przyjąć.

Pozostaje odczyt pamięci i zobaczymy co tam za kodzik siedzi.

0